Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt spirituális érdeklő...

Vannak itt spirituális érdeklődésű, 40 körüli magányos emberek, akik szívesen járnának baráti közösségbe, ha lenne ilyen?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, és már régóta vágyom egy hasonló érdeklődésű baráti társaságra, akikkel rendszeresen össze lehetne jönni, programokat szervezni (természetesen "offline" gondoltam, az online térben már rengeteg ilyen van). Sajnos nekem épp az ellenkezője valósult meg egyelőre, azzal az 1-2 barátnőmmel aki volt, is eltávolodtunk egymástól... De talán még nem késő "újrakezdeni". Vajon vannak hasonló helyzetben lévők, akik szintén ilyesmire vágynak? -arra gondoltam, akár még itt is lehetnek :)


A kort csak útmutatásként írtam, és nemtől, családi állapottól fügetlenül gondoltam. A spirituális érdeklődés pedig elég tág fogalom, onnantól hogy mágiát/okkultizmust gyakorolsz, addig hogy hiszel Istenben és ez fontos része az életednek...



2022. jún. 10. 17:52
1 2
 1/16 anonim válasza:
Kedves kérdezőm te mi iránt érdeklődsz?
2022. jún. 10. 18:11
 2/16 anonim válasza:
Milyen programra gondolsz?
2022. jún. 10. 18:32
 3/16 anonim válasza:

Csak ha bèlyegezünk is.

40n

2022. jún. 10. 18:34
 4/16 Barnabas333 válasza:
Melyik városban?
2022. jún. 10. 18:41
 5/16 anonim válasza:
Én szivesen biciklizek veled 3#
2022. jún. 10. 19:03
 6/16 anonim válasza:
Felőlem...
2022. jún. 10. 20:45
 7/16 anonim válasza:
Igen,pl én
2022. jún. 11. 12:29
 8/16 anonim válasza:
#3 én benne vagyok :D
2022. jún. 11. 13:59
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat -látom (egyelőre) nincs nagy tolongás :D


#1 Gondolom, a spiritualitásra célzol, azon belül nagyon sok minden érdekel. A teljesség igénye nélkül: reinkarnáció, túlvilág és más világok, multiverzum-elmélet, testen kívüli élmények, meditáció, belső (külső?) utazás, Isten(nő), angyalok/lelki segítők -velük való kapcsolatfelvétel, a láthatatlan világ hatása a fizikaira, gyógyulás-gyógyítás "alternatív" módon, a betegség mint szimbólum vagy mint segítség az előrelépésben, tisztánlátás, aura, csakrák, kártyavetés, intuíció feljesztése, ősi természeti vallások, hitek... Még sorolhatnám, és "új témákra" is nyitott vagyok... Na és miért kérdezted, csak kíváncsiságból, vagy te is érdeklődsz hasonló dolgok iránt?


#2 Elsősorban beszélgetős jellegű összejövetelekre gondoltam, de ezen kívül bármi szóba jöhet, amihez társaság kell, akár bulizni is lehet, vagy közös kirándulás stb. Miért, téged milyen program érdekelne?

2022. jún. 11. 17:16
 10/16 A kérdező kommentje:
#4 Budapest, ezt lehet, bele kellett volna írni. De a távolság nem biztos hogy akadály, már ha egy jó közösség jön össze...
2022. jún. 11. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!