Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve barátkozni...

Valakinek van kedve barátkozni, beszélgetni? 23/L, lent írtam pár dolgot magamról :)

Figyelt kérdés

Külföldi egyetemről költöztem vissza egy időre Magyarországra (tervek szerint nem örökre, kb 1 évre csak), és majdnem az összes barátom már szintén külföldre költözött, úgyhogy mostanában kicsit magányos vagyok.


Korombeliekkel beszélgetnék, ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, akár még össze is futhatnánk valami programra vagy kocsmázásra (FB check után, természetesen, hogy tudd, nem vagyok baltásgyilkos... meg hogy én is tudjam rólad). :)


Szeretek olvasni, sportolni (labdajátékok főleg), gamingelni (AC, RDR2, LoL, Warframe, Sims 4 stb., akár lolozhatunk is együtt), kirándulni, meg amúgy nagyon sok mindenre nyitott vagyok, és már egy ideje a bungee jumpingot meg a falmászást akarom kipróbálni. :D


Ha megtaláljuk a közös hangot, és végül találkozunk élőben is, mindenféle programra kapható vagyok a szabadulószobán át a minigolfig, de az ivászatban is nagyon jó vagyok, szeretek ilyesmi helyekre járni. :))


Ui.: fiúkkal is szívesen barátkozom, mindig több fiú barátom volt, mint lány, de azért az itteni közönségnek leszögezném, hogy szimpla barátokat keresek, nem extrákkal. Ebben a tudatban írj. :)



2022. nov. 20. 18:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
nem mert úgysem fogsz írni.
2022. nov. 20. 19:30
 2/13 anonim válasza:
Esetleg mozi, színház, koncert is jöhet? Vagy korizás? Arra nagyon régóta nem találok partnert. Lolban nagyon béna vagyok, úgyhogy ha veszíteni akarsz tolhatunk pár kört, vagy inkább botok ellen menjünk.
2022. nov. 20. 19:42
 3/13 A kérdező kommentje:

#2, persze, kivéve a színházat, az nagyon nem nekem való sajnos, nagyon nem tudok figyelni valamiért :(

Lolban meg nem zavar, ha veszítünk, többen játszva még a lol is fun :D Meg nem valószínű, hogy fogunk, junglerként simán tudom segíteni a lane-ed :))

2022. nov. 20. 20:38
 4/13 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ha valaki ezt olvassa: a sima sziákra meg hogy vagyokra nem tudok mit visszaírni, meg arra sem, hogy "beszélgetnék", mondjatok már pár szót magatokról pls, én is mondtam elég sok mindent, amit fel lehet dobni kezdőtémának :)
2022. nov. 20. 20:40
 5/13 anonim válasza:
Akkor ne küldjek dickpicekt ugye?
2022. nov. 20. 22:30
 6/13 anonim válasza:
Pesti vagy?
2022. nov. 21. 09:45
 7/13 anonim válasza:
Egy ujabb noob jelentkeznek lolra (mid/support)
2022. nov. 21. 17:40
 8/13 anonim válasza:

Írj.

26F

2022. nov. 21. 20:52
 9/13 anonim válasza:
Szia tizenéves lány vagyok szigetszentmiklósi. Szeretem az állatokat és szeretem a kreatív elfoglaltságokat pl.rajz hajtogatás. Sportokban pinpongozni szeretek és különben elkezdtem zsonglőrködni bár nem vagyok benne profi. Egy kicsit visszahúzódott vagyok de akik közel állnak hozzám azokkal sokat szoktam beszélgetni.
2022. nov. 21. 21:42
 10/13 anonim válasza:
Én nem vagyok baltás gyilkos. Csak borotvás.
2022. nov. 21. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!