Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve esetleg valakinek...

Lenne kedve esetleg valakinek barátkozni, ismerkedni, beszélgetni? (17-23 éves kor között kb)

Figyelt kérdés

Helló! Nemsokára 18 leszek, idén érettségizem, személyesen félénk és introvertált vagyok inkább de attól még kedvesnek tartom magam és üzenetben akár regényeket is írok ha úgy van :D (a másik vég pedig hogy ott vagyok jó hallgatóságként de fáradtan, esetleg firkálok/zenét küldök stb)


Hasonló embereket keresnék, akik szintén nem csak 2-3 napig vagy még addig se szeretnének beszélgetni, lehetne vele/velük sok mindenről beszélni ami épp jön, hülyéskedni meg ilyenek ^^

Pest megyei vagyok egyébként, végzős gimis. Szeretem a kreatív dolgokat, olvasni, fotózni, animézni, görkorizni,... Oh és INFP a személyiségtípusom ha valakit érdekel :D


Eddig nem jártam sikerrel, de hátha most. Ki tudja :3


"A rose dreams of enjoying the company of bees, but none appears. The sun asks: Aren’t you tired of waiting? Yes, but if I close my petals, I will wither and die."


Online huug xd ʕっ•ᴥ•ʔっ



2022. nov. 9. 22:49
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
Nemed?
2022. nov. 9. 23:00
 2/43 A kérdező kommentje:
Lány, azt hittem kiderült😂
2022. nov. 9. 23:03
 3/43 anonim válasza:
Egy fiú is lehet INFP
2022. nov. 9. 23:08
 4/43 A kérdező kommentje:
De mostmár ott áll hogy lány vagyok, nem titok :D
2022. nov. 9. 23:11
 5/43 anonim válasza:
Ha gondolod, írj. 26/F
2022. nov. 9. 23:29
 6/43 anonim válasza:

Én tudtam, hogy lány vagy.

Nem is értem ezeket a kérdéseket amúgy. Az írásból az esetek 90%-ban, ha nem többen , lehet érezni, hogy lány, nő / fiú, férfi írta ki..

Sok sikert. Én nem tudok beszélgetni már. Régen ment, de mostanában valahogy ráunok az emberekre. Aztán meg 2-3 levél váltásért minek. Ha discordon hívásban szeretnél beszélgetni az más. Maga a chatelés nem megy, az élő beszédet nem vetem meg.


23F

2022. nov. 9. 23:31
 7/43 anonim válasza:
egy ramenre meghívhatsz pesten köszi, de aztán olyan helyre ahol macska is van mint a kitsunéban
2022. nov. 10. 00:04
 8/43 anonim válasza:
Animet nem szeretem, de beszélhetünk, ha van kedved. 19/F
2022. nov. 10. 00:15
 9/43 anonim válasza:

Én is szeretek görkorizni, olvasni, fotózni:O

Meg szoktam festeni, deszkázni, futni és egyebeket.

20/F vagyok

Ha nem gond, hogy INTP vagyok akkor írj :D

2022. nov. 10. 00:15
 10/43 anonim válasza:

23/F

Régebben én is animéztem egy időben, de már jóideje nem. Lehet, kinőttem belőle...

Attól függetlenül persze nem vetem meg vagy ilyesmi. :D

Én vidéki vagyok. Szerintem én is inkább introvertált.

2022. nov. 10. 00:50
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!