Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Debreceni biszex srácok...

Debreceni biszex srácok (lányok)? (22-28)

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni, beszélgetni esetleg biszex fiatalokat érintő (nem feltétlenül csak srácokat) kérdéseket “kitárgyalni”. Illetve barátokat szerezni.

Én 26 éves biszex srác vagyok és Debrecenben több platformon próbáltam már ismerkedni de több kevesebb sikerrel. Személyesen nem igazán tudom hol tudnék elindulni így maradt az online ismerkedés.

Ha van kedved beszélgetni nyugodtan írj privátba (néhány szót is akár magadról)

Első sorban azért Debrecenben keresek mert így személyesen is tudnánk találkozni és nem csak arctalan emberkék lennénk a neten. Számomra pedig amúgy is fontos a személyes kontakt mert tapasztalataim szerint hamar megszakadnak azok a beszélgetések amik csak chatből állnak és meg sosem láttuk egymást élőben.


2022. nov. 25. 11:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!