Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan budapesti boszi aki...

Van olyan budapesti boszi aki kovent keres épp/befogad?

Figyelt kérdés
Nagyon baby witch vagyok még, és szívesen tanulnék másoktól. De úgy tapasztaltam, hogy a koven keresés egy igazi kihívás.

2022. dec. 6. 11:19
 1/10 anonim válasza:

Én is szívesen csatlakoznék egy szektába. Sok fiatal bocsi csaj legyen benne. Bármit megcsinálok

40/f

2022. dec. 6. 12:21
 2/10 A kérdező kommentje:
Hmm, tartottam tőle hogy ilyen hozzászólások lesznek. Minden esetre még reménykedek.
2022. dec. 6. 12:49
 3/10 anonim válasza:
#3: Ez a Gyakorikérdések, mit vártál? Szerintem jobban jársz, ha keresel egy Facebook-csoportot a témában és ott teszed fel a kérdést.
2022. dec. 6. 14:23
 4/10 A kérdező kommentje:
5-ös: sajnos ott nem találtam működő kovent.
2022. dec. 6. 14:53
 5/10 anonim válasza:

Mert nincsenek boszorkányok, és azért mert láttad az amerikai horror storyt, még nem lesznek xD

Ne legyél már buta mint a föld.

2022. dec. 6. 15:57
 6/10 anonim válasza:
Mivel még nagyon kezdő vagy szerintem nem érdemes kovenbe menni. Azért mert lehet hogy pár év múlva már nem a wicca fog érdekelni hanem valamilyen más út. Én is a wiccával kezdtem, aztán ahogy az évek alatt megismerkedtem különféle irányzatokkal igen nagy fordulatott vett a "boszorkányos" gyakorlatom (meg úgy alapvetően a világnézetem) és ezzel sokan így vannak.
2022. dec. 6. 18:45
 7/10 anonim válasza:

Kedves6l 6-os, végül milyen úton indultál?


Amúgy osztom ezt a véleményt, korai elkötelezned maga Kérdező... :)

2022. dec. 6. 22:02
 8/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Covenantot keresek én is.

Na mi a helyzet?

2022. dec. 6. 22:09
 9/10 anonim válasza:

8


Tessék:

[link]

2022. dec. 7. 12:07
 10/10 A kérdező kommentje:

6-os és 7-es:

Köszönöm a normális választ.

Igazából én magam se vagyok wicca, csak azért írtam a kulcsszavakhoz hátha így több segítséget kapok azoktól akik esetleg szintén követik a kulcsszavat.

Én viszont nagyon szeretnék közösségbe lépni. Nem érzem úgy, hogy ez egy hatalmas elköteleződés lenne amiből ne tudnék kiszállni ha nem tetszik valami. Plusz én közösségbe könnyebben tanulok. Talán emiatt is szeretnék baby witcheket találni magam mellé, mert akkor nem érezném hogy le vagyok maradva.

2022. dec. 7. 12:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!