Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kamasz lányok nektek mennyire...

Kamasz lányok nektek mennyire jön be ha egy hasonló korú fiúnak van egy menő motorja?

Figyelt kérdés
Mennyire adja ha van egy szép motorja van a fiúnak? Tud rajta vinni stb

2022. dec. 9. 21:31
1 2
 11/16 anonim válasza:

Kamasz lányoknak a nagy része nem is ismeri a motorokat, nem tudja, hogy mi az amit lát.

Nem tudja, hogy ami alattad van, egymilliót, vagy tízmilliót ér.

2022. dec. 10. 05:34
 12/16 A kérdező kommentje:
#6 Nem biztos hogy az apuci tolta alá, én is saját pémzemből finanszíroztam a tuning motor projektemet.
2022. dec. 10. 08:04
 13/16 anonim válasza:
Nem ad hozzá pluszt, nem ez alapjm fogok megítélni
2022. dec. 10. 21:17
 14/16 anonim válasza:
#12 Hiába, de attól még a legtöbb csajnak az lesz az érzése, hogy apuci tolta alád. Főleg, ha kamaszfiú vagy (bár itt sem mindegy, hogy 14 vagy 18). De mondhattam volna azt is, hogy olyan hatásod lesz, mint aki ezzel akar menőzni, felvágni. A szavaidból ítélve pedig így is van. Mert ha nem így lenne, nem amiatt akarnál motort, hogy a csajoknak mennyire jön be.
2022. dec. 11. 00:15
 15/16 anonim válasza:
Tulajdonkép mit akarsz elérni a motorral?Nyilván egy olyan lányt szeretnél találni akinek nem csak tetszik a mocid,de szívesen fel is ülne mögéd.Azt ugye tudod hogy teljes felelősséggel tartozol neki?Neked kell gondoskodnod normális sisakról,kesztyűről,kabátról.Ami min.50000,ha elestek,és a csajnak szétmegy a bokája mert sportcipő volt rajta,lehet egy életre nyomorék marad a Te egód miatt...De motorosként átérzem a vágyaid,vagány dolog ha egy csinos nő ül mögötted,de végig kell gondolni,elég érett vagy e ahhoz hogy felelj egy másik ember életéért.
2022. dec. 11. 10:20
 16/16 anonim válasza:
Nekem amikor volt egy ilyen liba kergetőm, csak úgy pisiltek utánam a csajok..🤣😂😅
jan. 4. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!