Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor a Suzuki GS 750...

Milyen motor a Suzuki GS 750 X (1983)? Valakinek volt hasonló motorja?

Figyelt kérdés
Állítólag gyárilag a GS vázban a legjobb levegős 16szelepes 750-es blokk.

2013. okt. 19. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt a hirdetést néztem én is. Szerintem csúnya a festés rajta - nem a kivitelezés, egyszerűen nem illik rá. A kipufogó meg egyenesen nevetséges. Az árát viszont vastagon megkéri... :/ Szerintem nem olyan nagy durranás, a későbbi levegő-olajos blokkjai a Suzukinak überelhetetlenek! Ráadásul ebben az árkategóriában megkapod már azt is. Viszont kétség kívül nagyon sokat bírnak ezek a szerkezetek, ha megkapják/megkapták a megfelelő karbantartást. Gondolom aki airbrusht rakat egy öreg csotrogányra, az nem sajnálja a szelepülék takarítást, a karbiszinkront, meg a kötelező dolgokat. De -szerintem- sokkal ízlésesebbek vannak. GS 750 E, gyári állapot, (tényleg!) 250. Az orrom előtt vitték el. :/ Szerintem várj vele, jön a tél, mennek le az árak. Legjobb motort venni JANUÁR VÉGÉN. (Messze a tavasz, még fizeted a karácsonyt, kell a pénz)
2013. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!