Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Milyen gyk-s lányok s nők...

Milyen gyk-s lányok s nők vannak itt Debrecen környékéről? 😊

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 12:57
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Pont azért nem írnak, mert nincs minden rendben a fejekben.
2023. jan. 7. 17:01
 12/30 anonim válasza:
11 a tiédben sem
2023. jan. 12. 05:46
 13/30 anonim válasza:
Jelen,de úgyis nem írnak 2 napnál tovább szóval felejtős.
2023. jan. 28. 00:51
 14/30 A kérdező kommentje:

Ha így állsz hozzá. Miért ne írnék? Két fő kell ahhoz is.

Mi az instád?

2023. jan. 28. 09:05
 15/30 anonim válasza:
A legutóbbi debreceni csaj, akibe sikerült itt belefutnom, egy takonygerincű anyuka volt, akiben annyi bátorság és tisztesség sem volt, hogy ha már én küldtem képet neki, akkor legalább ő is teljesíti azt a két feltételt, amire virtuálisan rábólintott. Nekem legalább tiszta a lelkiismeretem, ő meg legyen magának, és legyen büszke a szarházi viselkedésére, ez nem engem minősít. Elvárásai persze voltak, szokás szerint, csak hát az én szememben lejáratta magát, és örülök, hogy legalább időben kiderült, hogy milyen görény ember, pedig előtte ő sírt, hogy manapság nem tisztelik egymást az emberek. Remélem, magára ismer az illető, ha véletlenül olvassa ezt a kérdést, bár nem hiszem, hogy a hozzá hasonló emberek bármin is elgondolkodnának.
2023. jan. 28. 22:15
 16/30 A kérdező kommentje:
Vannak ilyenek persze. Egyre jellemzőbb lesz a magasfokkú aljasság. Ha csak abba belegondolunk mi lesz azokkal a biomasszákkal akiket ez a sok magára maradt "nő" nevel ki. Aztán persze azok is szapprodni fognak és így tovább. Így lesz egyre semmirekellőbb a népesség.
2023. jan. 29. 06:09
 17/30 anonim válasza:
Volt egy Debreceni csajom. Azt mondta, hogy szeret...megcsalt hamar. Egy kis riban. volt de tudta, hogyan kell át verni a másikat heteken keresztül!
2023. jan. 29. 06:25
 18/30 anonim válasza:
Jah a debreceniekre ez jellemző. Én is kerülöm őket.
2023. jan. 29. 15:56
 19/30 anonim válasza:
17 ugyanazt tette amit ti szoktatok velünk.. megérdelted
2023. jan. 29. 16:04
 20/30 anonim válasza:
#19: Most már legalább tudjuk, kik incelezik le azokat a férfiakat, akik le merik írni a nőkkel szerzett rossz tapasztalataikat. Igen, a hozzád hasonló frusztrált, gyűlölködő nőszemélyek. A 17-es EGYETLEN konkrét esetet említett, erre te válaszul egy kalap alá vettél minden férfit, és jól belerúgtál a hozzászólóba, hogy "megérdemelted". Azt sem tudod, hogy mi történt, de neked csak annyi jött le, hogy "megérdemelted". Arról senki nem tehet, ha bárkinek szétteszitek a lábatokat, vagy ha sorozatosan olyanokkal álltok össze, akik megcsalnak titeket. Amúgy ha szerinted a 17-es megérdemelte, hogy megcsalják, akkor a logikád szerint te is megérdemelted...
2023. jan. 29. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!