Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Milyen gyk-s lányok s nők...

Milyen gyk-s lányok s nők vannak itt Debrecen környékéről? 😊

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 12:57
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

20 kifröcsögted magad?

Amúgy a 17-es is meg a drága 18-as is egy kalap alá vesz minden debreceni nőt!! Akkor én miért ne tegyem?!

2023. jan. 29. 18:05
 22/30 anonim válasza:
#21: A 17-es speciel egyetlen esetet említett, és nem vett egy kalap alá senkit senkivel. Mondjuk ez az értő olvasás minimális szintű elsajátítása után nyilvánvaló lenne, de mindegy.
2023. jan. 29. 18:33
 23/30 anonim válasza:
Jelen. De bele sem megyek mert úgyis egyből az instára vagy facebookra akarnak átmenni.
2023. febr. 6. 07:45
 24/30 A kérdező kommentje:

Rögtön szociálmédia elérhetőséget kérek. Szerintem ez természetes annak aki anonim oldalon akar ismerkedni.

Hisz ha nem szimpatikus valakinek a megjelenése akkor hova tovább?

2023. febr. 6. 09:20
 25/30 anonim válasza:
Pont ez a gond hogyha nem szimpatikus és később derül ki kár volt látni egymást nincs értelme. Először hagy ismerjem meg,természetesen egy idő után mikor már tényleg azt érzem hogy bízok benne átmegyek,csak nem tudom hányszor volt hogy megadtam és átvertek én ezért nem szoktam egyből.
2023. febr. 6. 09:58
 26/30 anonim válasza:
Egyből felesleges megadni. Ha már valaki egyből akarja az a természetes, hogy ő adja meg elsőnek. Aztán eldönti a másik.
2023. febr. 6. 11:33
 27/30 anonim válasza:
Ezaz hogy sokan már egyből kérik,idegennek nem adok meg semmit.
2023. febr. 6. 11:48
 28/30 A kérdező kommentje:

Roppant érdekes dolog. Egy a sok közül. Volt akivel évekig beszéltem itt látatlanban mert éppen úgy volt időm de ez most nem számít.

Gyakorlatilag ha élőben ismerkedsz ahhoz fogsz odamenni akit a szemeddel észlelt vizuális inger hatására szépnek, vonzónak találsz. Egy hajléktalannak kinéző emberhez nem hinném hogy bárki odamenne ilyen szándékkal. Illetve elsőre mindenki idegen. Visszautalva a külsőségekre mint vonzalmi forma, természetesen előfordulhat hogy egyéb emberi tulajdonságai alapján taszítóvá válik az adott személy. Ebben az esetben ugye kidobott idő, energia és pénz.

2023. febr. 6. 12:59
 29/30 anonim válasza:
Élőbe is idegen az tény de ott face to facebe van az ember. A neten meg bármit írhat. Írhatja azt is hogy egy módos,vállalkozó közben lehet nem rég szabadult a sittről. Azért élőben látszik valakin milyen.
2023. febr. 6. 18:52
 30/30 anonim válasza:
illy, de messze vagy :/
2023. márc. 20. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!