Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Metál zenét hallgatók közt...

Metál zenét hallgatók közt van itt hozzám hasonló barátság célzattal? 30/F

Figyelt kérdés

Már nem járok koncertekre, káros szenvedélyeim nincsenek. A közös bulizás és ivás nem opció. Viszont szeretem a metál zenét, hobbiból zenélek is egyedül, hosszú hajam van, már nem szegecses cuccokba és zenekaros pólókba, de feketébe öltözök.

Facebook rock-metál csoportokba próbálok barátkozni, de negatív tapasztalataim vannak. Akikkel eddig beszéltem káromkodásokat, igénytelen lerészegedett képeket osztanak meg magukról és politikai nézetekkel traktálnak, én erre nem vagyok kíváncsi. Ráírtam 1-2 normálisabb fazonra, de ők barátnőt keresnek.

Esetleg itt valaki, aki barátkozna, akár zenéről beszélgetni, zenélésről, netán feljátszani közösen valamit? Vagy aki csak hasonló? Hátha van más közös érdeklődési körünk is. Természetesen nem baj, ha nincs hosszú hajad, vagy hétköznapian öltözöl, ha nálam fiatalabb vagy az se baj, csak értsünk közös szót.


2022. dec. 27. 15:47
 1/6 anonim válasza:
Merre laksz?
2022. dec. 27. 16:44
 2/6 anonim válasza:

Hello

Én is metálos vagyok, de mivel keresztény is, ezért elvből elutasítom a black metalt, és minden bandát, aki hasonlót játszik. Power, melodic, symphonic, heavy, death metal -ban mozgok (némi Metalcore-ral).

Ha szeretnél beszélgetni, szívesen beszélgetek, de nincs túl sok időm mostanában. Hangszerről annyit, hogy 10 évet zongoráztam, és nagy álmom, hogy megtanuljak basszusgitáron játszani, csak egyelőre nincs rá időm.

2022. dec. 27. 16:48
 3/6 anonim válasza:

#2 van ám keresztény black metal is.


Malha2.hu-n ismerkedj kérdező

2022. dec. 27. 17:01
 4/6 anonim válasza:
Én barátkozok szívesen
2022. dec. 28. 19:03
 5/6 anonim válasza:
Én egy egyszerű kedves lány vagyok, akinek hasonló tapasztalatai voltak azokkal, akik rockernek/metalosnak vallják magukat. Nem különösebben látszik meg rajtam, de a metal műfaj áll hozzám a legközelebb. Főként az industrial és nu metal. Ha van kedved, szívesen beszélgetek.
2022. dec. 28. 20:44
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Én is szívesen beszélgetek, aztán hátha kiderül, hogy van közös érdeklődési pont. A rock/metálon kívül.

Bennem sincs semmi extrém, hosszú hajam van, mivel lány vagyok, és általában feketét hordok.

Zenélésről nem tudok sokat, én csak hallgatni szeretem, de érdekel.

Ha ez így nem volt túl összeszedetlen és kaotikus, akkor írj nyugodtan! :)

2022. dec. 31. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!