Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve beszélgetni valakine...

Van kedve beszélgetni valakinek? Vicces, kedves, és főleg értelmes embereket keresnék. Többi lent

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nagyon sok minden érdekel. Valamiért kezdem úgy érezni hogy a korosztályomban mindenkinek csak a látszat számít és az hogy mit gondolnak róluk az emberek. Mindig azt kell mutatniuk hogy milyen jó az életük és közben gyakorlatilag el is felejtik hogy mennyi jó dolog van a világban. Én nem bírom ezeket a felszínes dolgokat. Örülnék ha olyan korombéliekkel tudnék beszélgetni akik nem csak azért csinálnak valamit hogy kirakhassák instara vagy hogy elmondhassák hogy nekik ez is megvolt. Olyanokat keresek akik megélik a pillanatokat.


Nem ilyen socialmedia-ellenes emberekre gondolok, én sem vagyok az, csak valaki olyanra akinek nem ez a legfontosabb dolog.


Amúgymeg bárki jelentkezhet akinek van kedve dumálni egy kicsit :)


Légyszi írjatok nemet és kort.



2023. jan. 2. 15:28
 1/7 anonim válasza:

Nekem írhatsz, ha gondolod. Sokat sportolok, rajzok, természetben vagyok, szeretem az állatokat, olvasok, könyvetírok é snem vagyok telefonfüggő... :)

16 éves lány vagyok

2023. jan. 2. 15:47
 2/7 anonim válasza:
Ez még mindig NEM chat oldal.
2023. jan. 2. 16:23
 3/7 anonim válasza:
26f A felszínes dolgokat mindig is utáltam. Amit ma csinálnak a fiatalok az elég gáz szerintem. Ezért nem is van nagyon társaságom. Egyszerűen nem fontosak ezek a dolgok amiket leirtál! Dumálni mindig van kedvem normális emberekkel!
2023. jan. 2. 19:56
 4/7 anonim válasza:
Kedves #2, nem véletlen van itt barátkozás kategória.
2023. jan. 3. 06:26
 5/7 anonim válasza:

Hello!

Írj ha van kedved.

24/F

2023. jan. 3. 07:37
 6/7 anonim válasza:

Szia.

Ha nem zavar, hogy kicsit idősebb vagyok (24/F), írhatsz.

2023. jan. 3. 19:39
 7/7 anonim válasza:
Jaj de jol megfogalmaztad én 19/l vagyok ha szeretnél dumálni egy jot nyugodtan irj
2023. jan. 19. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!