Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Értelmes emberekkel szeretnék...

Értelmes emberekkel szeretnék beszélgetni. Hol tehetném ezt meg online (itt gyakorin kizárva)? (20/F)

Figyelt kérdés
Néha-néha, így vasárnap este fele, mikor már semmit sem csinálok érdemben, akkor jön ez így elő, hogy szeretnék új embereket megismerni. Viszont nem nagyon találok olyan oldalt, ahol értelmes 17-25 év közötti fiatalokkal lehetne beszélgetni. Ebben kérném segítségeteket.
2015. márc. 15. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak értelmes emberek, csak időbe telik megtalálásuk

Következetesen mondj nemet a többi trollnak és lesz időd, alkalmad azokra, akiket keresel

keresel.

2015. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha a gyakori kizárva, miért itt érdeklődsz?
2015. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos,ezzel nem vagy egyedül.

Ha szeretnél megismerni,akkor írj!Hátha hasonlóak vagyunk.Igaz,írtad,hogy a gyakori kizárva,de momentán nem tudok egy oldalt sem,ahol ismerkedni lehetne.

20/F

2015. márc. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ilyen ismerkedős oldal nagyon valószínű, hogy nem létezik. Azt javaslom, ne légy olyan mint én, és próbálj meg itt beszélgetni. :)
2015. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hasonló gonddal küszködöm. És sajnos a legtöbb esetben tényleg nem találni itt értelmes beszélgető partnert, de nem azért, mert nem fordulnak meg ezen a helyen, hanem egyszerűen nem szeretnek itt ismerkedni, vagy beszélgetni. No mind1, én is beállok a sorba, ha olvassa ezt egy-egy fehér holló szívesen veszem a privit. Trolloknak max nem írok vissza. Kor-nem nem számít....de nem párkapcsolatot keresek.
2015. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezzel én is hasonlóképpen vagyok, bár nekem nem csak vasárnap este jutnak eszembe ilyen s efféle dolgok. Mondjuk, én a gyakorit sem zárom ki, szerintem mindenhol vannak értelmes, normális emberek, csak meg kell találni velük a hangot. :)

Ilyen online oldal kétlem, hogy létezne, lassan minden társkeresővé változik, pedig nem feltétlenül keres mindenki mindenhol párt..

Az előttem szóló emberkéhez kapcsolódóan, én is szívesen fogadok mindenféle üzenetet, hisz szeretek ismerkedni, s online igen csak nyitott vagyok. (Élőben ez már kicsit komplikáltabb).

2015. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kéne egy ilyen (virtuális) klubot alapítani...
2016. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A feleségemnek is volt hasonló gondja és ő ilyenkor rendszerint felnézett ún. levelezőtárs-kereső oldalakra, vannak ugyanis ilyenek. Konkrétat nem tudok de google-ben biztosan hamar találtok. Próbáljátok elkerülni a szex hirdetésekkel teletűzdelt, valójában fizetett szex-társkeresőket, illetve van ahol a melegek is gyakran felütik a fejüket nagyobb számban, mert azok mindig trükközve akarnak "kufircot" találni...
2017. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!