Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni? Barátkozni...

Valaki beszélgetni? Barátkozni? Nem ismerkedni és partnert keresni. Ha lehet elsősorban lányok. És hosszútávra. Ui:ha írsz, akkor ne 1-2napig, vagy inkább akkor ne is írj. 19/L

Figyelt kérdés
2023. jan. 20. 08:48
 1/5 anonim válasza:
Pontosan ezt tapasztalom én is. Van akivel már találkozunk és utána tűnik el, nem értem miért van ez, mire jó nekik. Úgy érzem nem fontos már az embereknek a barátság. Ha te tényleg nem fosz eltűnni és hosszútávú barátságot szeretnél, szívesen barátkozom veled.
2023. jan. 20. 10:02
 2/5 anonim válasza:

sokan eltűnnek, s évesen maradnak. Akikkel csevegek régóta, nem itt szoktam...


Nyitott vagyok, írj bátran ;)

2023. jan. 20. 10:59
 3/5 anonim válasza:
Itt sokan olyan beszariak sajnos, hogy nem mernek átmenni egy másik felületre, akkor se, ha megvan az összhang.
2023. jan. 20. 11:37
 4/5 anonim válasza:
Írj ha szeretnél, én is keresek ilyesmit. :)
2023. jan. 20. 13:51
 5/5 anonim válasza:

#3, Ez elég érdekes, de velem még sosem fordult elő, hogy valaki nem szeretne átmenni máshova, csak GyK-n lett volna hajlandó beszélgetni.

Persze olyan volt már milliószor, hogy valaki csak úgy lelépett még az üzenetváltások elején (még mielőtt áthívtam volna máshova), de azokkal nyilván nem is érdemes foglalkozni.

2023. jan. 21. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!