Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt az oldalon ha valakivel...

Itt az oldalon ha valakivel privátba elkezdek beszélgetni rövid idön belül el tünik mindenki?

Figyelt kérdés
26/f
2019. aug. 22. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
A többség szerintem nem azért van itt, hogy privátban ismerkedjen és levelezgessen. Én is maximum addig levelezek valakivel privátban, amíg ki nem vesézünk egy adott témát, utána lezárom. Nem hiszek a netes barátságokban és nincs időm és energiám céltalanul levelezgetni a semmiről.
2019. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Ez a portál nem ismerkedős oldal.

Hogyan képzeled az "ismerkedést" bárki noname, csak becenév szerint szereplő valakivel:

.

Privire mindaddíg válaszolok, amíg az adott kérdés témájához tartozik.

Aztán továbblépés.

2019. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

alapvetően tényleg nem ismerkedős oldal, de itt átlagban jóval gyengébb a színvonal, mint akármelyik cseten volt anno.

ezért is tűnhetnek el könnyebben, mint máshol. szóval igen.

ja meg itt divat okkal vagy ok nélkül tiltogatni felhasználókat.


meg én azt látom, hogy az átlag magyar nincs azon az értelmi szinten, hogy lehessen vele beszélgetni, ismerkedni interneten.


vagy a korod miatt hisztizik, és tűnik el, vagy mindig talál vmi kifogást.

2019. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt honnan veszed?

Én egy csajjal beszêlgetek privibe már mióta és itt vagytok még êltek

19/L

2019. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!