Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne itt olyan Baranyai, aki...

Lenne itt olyan Baranyai, aki barátkozna,ismerkedne?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, akiknek nem igazán vannak barátai, vevők lennének arra hogy néha kicsit kimenni túrázni valahova, város nézés, színház, mozi bármi. Vagy csak szimplán írogatni. 21/F

Introvertáltak is írjanak nyugodtan, én is részben az vagyok.



2023. jan. 24. 00:14
 1/8 anonim válasza:
Most Baranyait keresel vagy baranyait? Mert én Baranyai vagyok, de nem baranyai.
2023. jan. 24. 11:17
 2/8 anonim válasza:

#1 😂


Kérdező! Nekem vannak barátaim (mondjuk megválogatom őket, de meglátjuk mi sül ki) viszont elég ambivertált vagyok (inkább exo) úgyhogy szívesen ismerkedem és mondom, meglátjuk mi lesz

2023. jan. 24. 13:54
 3/8 anonim válasza:

Én Pécs közelében élek és inkább introvertált vagyok, mint extrovertált. Szerencsére néhány embert a barátomnak mondhatok, de nyitott vagyok az új emberek megismerésére, mert szeretném tágítani a komfortzónám.


(Viszont az utóbbi időben rengeteg rossz dolog történik az életemben, ami miatt sokszor kivagyok bukva, ebből adódóan nem éppen vagyok kellemes társaság, illetve ha nagyon kész vagyok, akkor ignorálok mindenkit és fos magyar zenéket hallgatok a spotifyn.)


Ha a fentebb említett dolgok nem zavarnak, akkor szívesen beszélgetek veled, bármiről is, mert elég sok témában otthon vagyok.

2023. jan. 24. 21:37
 4/8 anonim válasza:
Szia!Vannak barátaim de szeretnék minél több embert megismerni, picit beszélgetni másokkal is és ha úgy van össze is barátkozni velük szóval nekem is nyugodtan írhatsz ha gondolod😁 19f
2023. febr. 4. 00:32
 5/8 anonim válasza:
Itt vagyok, ha még aktuális beszélgethetnénk.
febr. 10. 06:41
 6/8 A kérdező kommentje:
5# Szia! írj rám privátban kérlek :)
febr. 10. 14:35
 7/8 anonim válasza:
itt
febr. 12. 20:16
 8/8 A kérdező kommentje:
dobj privit kérlek
febr. 12. 21:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!