Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkoznátok velem? 32 éves...

Barátkoznátok velem? 32 éves férfi vagyok és nincs egy barátom se.

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 21:27
 1/8 anonim válasza:
Bővebben?
2023. jan. 30. 21:58
 2/8 anonim válasza:
Menjèl már el valami csoportos utazásra hobbi szakkörre ilyesmire. Szórakozóhelyen nemigazán köttetnek nagy barátságok ,mintahogy otthon sem a nègy fal között!
2023. jan. 30. 22:20
 3/8 anonim válasza:
Figyu, sokan akartak már itt barátkozni veled (két hónap múlva 32 éves, alkesz, nógrádi, gamer), de nem könnyíted meg senki dolgát. Neked nem barát kell, hanem kúra.
2023. jan. 30. 22:29
 4/8 anonim válasza:
Megnyugtatlak, ha eddig nem volt, akkor már nem is lesz.
2023. jan. 30. 22:36
 5/8 anonim válasza:
Én most próbálom ki bumble BFF keresőjét 😀 gyere te is
2023. jan. 30. 23:29
 6/8 anonim válasza:
5 és bejött?
2023. febr. 1. 01:22
 7/8 anonim válasza:

3-mas KÚRA?


Mármint k.rás? :D vagy mi, milyen kúra?


Ja mármint elvonó, ja az lehet kell neki, nyilván van aki akaraterővel megcsinálja, de szerintem az marha nehéz, én nem is vagyok ezen a szinten de nekem is elég nehéz

2023. febr. 2. 20:27
 8/8 anonim válasza:

Öreg, meg kell értened, azt, hogy így nem lehet


Ez olyan mintha egy üres pohárból akarnál itatni egy kisbabát, vagy egy felnőtt embert tök mind1.


Ezt a poharat úgy tudod megtölteni, hogy elkezded mozgatni az életedet abba az irányba, hogy szépen lassan megtöltődjön


Najó vége az okoskodásnak, én is kűzdök (de haladok)

29F

2023. febr. 19. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!