Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve beszélge...

Valakinek lenne kedve beszélgetni vagy barátkozni esetleg?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok.Születési nemem lány. Non-binarynak valóm magam. Lányokhoz vonzódom. Általában vicces és kedves vagyok. Imádom a természetet és az állatokat főként a farkasokat és a macskákat de sok más aranyosnak mondható állatokat is🐺🐱🍃 Kikötés hogy minimum 18 legyél. Esetleg ha humoros és kedves személyiség vagy az már előny. Elsősorban lányokkal szeretnék beszélgetni/barátkozni🥺

De párkapcsolattól sem zárkózom el😌

Írjatok nyugodtan nem harapok🥺😇



2023. febr. 2. 08:23
 1/9 anonim válasza:
A vidrák a legcukibbak! :D Párkapcsolattól esetedben én elzárkóznék, de ha van kedved írj bátran. (F) :D
2023. febr. 2. 08:28
 2/9 A kérdező kommentje:
Nos igen igazad van a vidrák cukik de szerintem a rókák is azok meg talán a kis ugrálópókok is( ha valaki nem kedveli a pókokat kérem a végét ne olvassa 😬)
2023. febr. 2. 08:31
 3/9 anonim válasza:
Minden állatot IS imádok! :D (1es voltam)
2023. febr. 2. 08:32
 4/9 anonim válasza:

Ezt pedig azoknak, akik szerint egy pók nem lehet cuki:

https://www.youtube.com/watch?v=xYIUFEQeh3g

2023. febr. 2. 08:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Ohh az jó:D De azért írtam hátha valaki még olvassa és ki rázza a hideg a kis nyolclábúaktól
2023. febr. 2. 08:34
 6/9 szvicsi válasza:
Csak hogy lásd más is olvassa az írásodat én ugyan F vagyok, de szívesen levelezek veled, ha gondolod. Kapcsolatunk persze levelezésre beszélgetésre koncentrálódna. És az irányvonalat nem megtörve jelzem, hogy a Kecskés is cukik, nekem van is egy, hamarosan pedig még egy lesz :)
2023. febr. 2. 09:41
 7/9 A kérdező kommentje:
Most már csak tényleg barátkoznék mert van egy csodálatos,aranyos párom🥰
2023. márc. 4. 14:51
 8/9 anonim válasza:
De cuki, sok boldogságot! <3
2023. márc. 5. 00:28
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves 8-as🥺

De ha gondolod és szeretnél barátkozni vagy szimplán beszélgetni akkor írj nyugodtan😌

2023. márc. 5. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!