Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki tud ajánlani egy...

Valaki tud ajánlani egy viszonylag aktív, beszélgetésközpontú discord közösséget, ahol leginkább az idősebbek(25+) vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen voltam és mindegyiknél ugyanaz volt a szitu. Vagy kihalt volt, vagy teli volt hülyékkel, esetleg jóval fiatalabbakkal, ahol én nem tudtam beilleszkedni. Ha valaki esetleg tud ilyen szerót, annak megköszönném ha megemlítené akár privátban is.
2023. febr. 3. 16:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én sajnos nem, bár tényleg nem lehet rossz.
2023. febr. 3. 16:08
 2/14 anonim válasza:
Én sajnos nem tudom ajánlani, de engem is érdekelne. Sokszor a discordon úgy érzem magam 31 évesen, mintha tata lennék.:D
2023. febr. 3. 16:17
 3/14 anonim válasza:

És mi lenne, ha csinálnátok egyet? Itt is lennének jelentkezők.

És ha például a kérdező a szerver létrehozója, akkor ki tudja tenni azokat, akik nem felelnek meg? Mondjátok, hogy vagyok zseni.

2023. febr. 3. 16:55
 4/14 anonim válasza:
*Nem vagyok zseni
2023. febr. 3. 16:56
 5/14 A kérdező kommentje:
Most azért csináljak szervert, hogy a tagok fele lelépjen az első héten, a másik fele meg inaktív lesz 1 hónap után? Gondoltam már erre, de nem látom értelmét. Volt pár kezdeményezés itt az oldalon, a legtöbbjükből nem lett semmi.
2023. febr. 3. 17:26
 6/14 anonim válasza:

Gondolom a jól működő szervereknél is idő, mire kialakul egy ‘kemény mag’. Később is hívhatsz meg embereket.

Nyilván nem muszáj, csak egy ötlet. Miért ne? Addig is tehetsz valamit, míg nem találsz.

2023. febr. 3. 17:45
 7/14 anonim válasza:

Ha lesz ilyen szerver, kérlek szóljatok, mindenképpen csatlakoznék! Köszi!

24/N

2023. febr. 4. 07:58
 8/14 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, még is belefogtam egy kisebb discord közösség kialakításába. Akit érdekel annak küldhetek meghívót. Horror rajongók és introvertáltak előnyben :D
2023. febr. 6. 08:03
 9/14 anonim válasza:
Nekem is jöhet :D
2023. febr. 6. 08:07
 10/14 anonim válasza:
Kaphatok én is meghívót esetleg?
2023. febr. 6. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!