Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan alkalmazás, oldal...

Van olyan alkalmazás, oldal ami kifejezetten barátkereső?

Figyelt kérdés
Nem társat keresek! :D 47N, és tényleg csak levelezni, barátkozni, lelkizni szerető embereket szeretnék találni. Akár itt, vagy ha tudtok alkalmazást, oldalt azt is megköszönöm.
2023. febr. 4. 09:53
 1/6 anonim válasza:

Alkalmazásról nem hallottam. Facebookon vannak ilyen célból létrehozott csoportok, de ott is nagyon vigyázni kell. Egyszer az történt velem, hogy megbeszéltem egy sráccal egy találkozót (előtte világosan közöltem vele, hogy barátkozáson kívül nem szeretnék semmit), de nagyon kellemetlen lett a vége, mert elkezdett nyomulni. Mikor szóvátettem, azt mondta, hogy úgy volt vele, hogy "majd meggondolom magam".

Természetesen nem mondom, hogy minden férfi ezt csinálja, de sajnos vannak ilyen ragadozók, akik nem tartják tiszteletben a határaid. Csak óvatosan az interneten!

2023. febr. 4. 10:00
 2/6 anonim válasza:
Szívesen barátkozom veled. Jó hallgatóság vagyok és jól tudok lelket tartani, ha jól látom most erre lenne szükséged. Csak annyit kérek, ne feletkezz meg rólam akkor se ha minden rendben van veled.
2023. febr. 4. 11:30
 3/6 A kérdező kommentje:
#2-es, nem kifejezetten lélek tartásra van szükségem, de nagyon köszönöm. :) Nem szoktam elhanyagolni a kapcsolataimat, ami manapság ritka jellemvonás, ( és nem fényezem magam!!!) Ált az van, hogy idő hiányában, vagy kommunikációs eltérések miatt ellaposodtak, megfakultak, aztán el is maradtakezek a kapcsolatok. Ha van kedved még így is barátkozni, hogy nem csak lelki szemetesládát keresek- itt most jó értelembe vedd ezt!-: írj.
2023. febr. 4. 12:02
 4/6 anonim válasza:

A Bumble-nek van kifejezetten barátkereső része, a Bumble BFF. (Arra érdemes figyelni, hogy ha csak barátokat keresel, akkor külön ki kell kapcsolni, hogy az app társkereső részében ne jelenjen meg a profilod.) Tinderen is van barátkereső opció a "Felfedezés" fül alatt. Tapasztalatokat nem tudok írni, de talán nem is lenne releváns, mert az ilyen-olyan kapcsolatok kialakítása szerintem mindenkinek máshogy sikerül.

Ezen kívül Facebook csoportok. Van kifejezetten barátkereső, de tematikus csoportokban is lehet új embereket megismerni (pl. ha szeretsz túrázni, akkor van túratárs kereső csoport). Az utóbbit én jobbnak tartom, mert ott lehet tudni, hogy van legalább egy közös érdeklődési kör, ami alapján adott esetben el tud indulni egy beszélgetés.

2023. febr. 4. 21:57
 5/6 anonim válasza:
Talan a Hoxa oldalon talalsz olyat amit keresel. Nezz rá.
2023. febr. 4. 22:58
 6/6 A kérdező kommentje:
#5-ös, fent vagyok a Hoxán, sajna kezd nagyon hajazni a GyK-ra.:(
2023. febr. 5. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!