Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van kifejezetten barátkereső...

Van kifejezetten barátkereső oldal?

Figyelt kérdés
Nem társkereső érdekelne, hanem olyan oldal ahol hobby vagy érdeklődés alapján lehet fiúkkal/lányokkal ismerkedni.Kevés barátom van, rossz ez így! :(

2015. szept. 25. 12:39
 1/10 homo ludensz ***** válasza:
Talán írd le hogy milyen témák érdekelnek például hobby szinten és akkor a hasonló érdeklődésűek felveszik veled a kapcsolatot.
2015. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha lány vagy és kicsit is szebb, mint egy zsák lócitrom csak pasik fognak írni, még ha direkt fel is tünteted, hogy csak ismerkedni akarsz. És persze mind egyedülálló... Velem is mindig ez van, egyszerűen az ilyen oldalak általában hemzsegnek a kiéhezett párkeresőktől, akik akaratlanul is megtalálnak.
2015. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nem jó hír! :( Engem egyénként érdekel a színház, mozi, kirándulás, szeretem az állatokat, imádok fotózni .
2015. szept. 25. 13:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a mozit, szeretek kirándulni, szeretem az állatokat, és fotózni is szeretek.

Ha gondolod, írhatsz.

17/L

2015. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Új helyre költöztem, én is barátokat keresek. vas megyébe lakom, Nádasdon, senkit nem ismerek, borzalmas :(

24/L

2015. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?:)
2015. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
27 vagyok, budapesti
2015. szept. 26. 11:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Állatok, túrázás, fotózás nálam is nyerő.

F/40+, szintén Bp.

2015. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Állatok, túrázás engem is érdekel, ha még áll a dolog, írj. 24/L
2015. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 homo ludensz ***** válasza:

Engem minden érdekel de ha valami nem azt úgyis rögtön megírom.

Igazából szívesen írogatnák itt a neten és azt hiszem lenne is mondanivalóm nemtől függetlenül.

2015. nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!