Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki, aki egyedül megy...

Valaki, aki egyedül megy Ozora fesztiválra?

Figyelt kérdés
Idén is tervezek menni, és valószínűleg most is egyedül indulok el. Gondolkodtam, hogy lehet-e itt valaki, aki ugyanúgy szereti a fesztivált, és tervez menni, és egyedül van. Tudom, hogy egy barátságos fesztivál, tavaly sokakkal összebarátkoztam, és jó volt, hogy "rákényszerültem" idegenek megismerésére. Ez a terv idén is, hogy egyedül induljak, és baráti kapcsolatokkal, hatalmas élményekkel gazdagodva térjek vissza :)

2023. febr. 8. 19:32
1 2
 11/18 anonim válasza:
Én biztos megyek, de azért mennék inkább egyedül, mert lesz majd zsákomba minden jó, és ha azokat elkezdem fogyasztani, enyhén szólva kifordulok majd a bőrömből.
2023. febr. 8. 22:27
 12/18 anonim válasza:
Én megyek minden évben. Tavaly voltam először egyedül, és idén is egyedül megyek.
2023. febr. 11. 19:23
 13/18 anonim válasza:

1-es válaszoló... te aztán jól megfogtad a lényeget:D tudod egyáltalán, hogy az Ozora miről szól?

Egyébként, kedves kérdező, én idén megyek testvéremmel és a barátjával, ők tavaly voltak először, én pedig idén leszek először, ha gondolod írj:)

2023. ápr. 6. 21:37
 14/18 anonim válasza:

Hihetetlen hogy Magyarország még mindig itt tart.. Ozora az egyik legjobb fesztivál az idei évben. Azért mert pszichedelikus buliról van szó, attól még egyáltalán nem cuccosabb mint pl egy Sound... Persze, itt is fordulnak meg érdekes tagok, de azok hamar repítik... Ébresztő Magyarország.. :)

Nektek meg jó szórakozást!

L/29

2023. ápr. 30. 03:07
 15/18 anonim válasza:
Egyedul, keresek embereket, akik jonnenek velem :D
2023. jún. 16. 00:06
 16/18 A kérdező kommentje:
Csatlakozz te is! Végén meghódítja Ozorát a gyk-s társaság 😂
2023. jún. 16. 10:10
 17/18 anonim válasza:
Siman 😄
2023. jún. 16. 10:19
 18/18 anonim válasza:
Én is egyedül megyek majd szóval ga lehet még csatlakoznék én is
2023. júl. 1. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!