Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves lányokat engednél...

Hány éves lányokat engednél egyedül fesztiválra?

Figyelt kérdés

Párom lánya májusban lesz 14 éves, júniusban ballag.

A barátnőivel azt szeretnék ajándéknak, ha 3 napra elmehetnének a Szigetre augusztusban. Budapestiek vagyunk, így az, hogy eljussanak/hazajöjjenek/hol aludjanak nem gond, viszont nekem vannak aggályaim azzal, hogy ott legyenek bent, egyedül.


Tavaly voltunk már 1 estére együtt, azt nagyon élvezte. Én voltam a kísérőjük, mint "legkevésbé ciki jelölt", viszont idén már nagyobb társaság menne és 3 estére... Én meg már nem vagyok az a reggelig porban, tömegben bulizós típus, mondtam, hogy ezt akkor nélkülem viszik végig, mert nekem egy éjszakát is két napig kellett kipihenjek.


Párom hajlana arra, hogy engedje, de engem kérdezget, hogy szerintem belemenjen-e, én mit gondolok?! Ő sosem volt nagy bulizós, idősebb korosztály is, így nem nagyon tudja, látja át, hogy milyen is egy Sziget... Így felnőttként már talán én inkább a "nem" felé hajlanék, de tudom, hogy anno 9.-es lányként én voltam a legboldogabb, mikor a szüleim elengedtek unokatestvéreimmel a Soundra anno. Szóval nem tudom, érdeklődnék, ki hogy látja ezt?


2023. jan. 30. 17:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Egy boomer állatnak fognak itt tartani, de nem. 14 évesen még csak messziről ugatja a felelősség fogalmát, biztos nem engedném felnőtt kísérő nélkül, de még felnőtt kísérővel is elgondolkodnék rajta attól függően, kivel menne. Én anno sokkal szigorúbban voltam fogva, és utóbb visszanézve jogosan, mert ennyi idősen egyáltalán nem látja még a potenciális veszélyeket.
2023. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
14 éveseket felnőtt kísérő nélkül a Szigetre nem. Szóba sem jöhetne.
2023. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%

29 vagyok, lányom van és rohadtul nem. 14 évesen felnőtt részeg férfiak közé, tömegbe?:D


Esély nincs rá. 10 éve is így gondoltam, már akkor is néztük, hogy mit keres ott egy két kislány. Rockkoncertre mehet csak, de azt sem fesztiválon.


Ha meg mindenképp fesztivál, akkor sötétedésre jöjjön haza, vagy sötétben én is lemegyek, és nem marad hajnalig. Napközben csak kevesen részegek/elég bátrak megkörnyékezni tinilányokat, sötétre már több, min háromszorosára emelkedik a számuk.

2023. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
14 évest biztos, hogy nem. Én abszolút nem érzem magam boomernek ettől.
2023. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%

Ugye tudod, hogy ott mindenki lefekszik mindenkivel ? Hogy engednem mar el 14 evesen, semmi szin alatt !

Egyedul 17 leghamarabb.

2023. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Ismerjük a barátnőit, akikkel menni szeretnének. Kérdés ugye, hogy bent még kivel, kikkel találkoznának...

Okos, értelmes lányok amúgy, hozzánk is gyakran szoktak jönni, itt bandázni. Viszont kamaszként engem is ugyanezekkel a jelzőkkel illettek, mégis tudom, hogy csináltam akár titokban is olyasmiket, amiknél jó, hogy nem lett rossz vége a dolgoknak. Nem direkt, sokszor csak meggondolatlan voltam, vagy fel sem mértem, mik lehetnek az esetleges következmények.


A párom pedig sok esetben nagyon naiv, főleg ha a lányáról van szó. Úgy áll hozzá, hogy ő "apa pici hercegnője" és ki sem néz belőle rengeteg mindent. Ezt nem rosszindulatból mondom, mert nagyon szeretem a lányát, nincsenek vitáink, de ő is pontosan tudja, mit mondhat el az apjának és mit nem.


Tavaly is bírták simán hajnali 3-ig, én mondtam már, hogy lassan indulás haza, mert úgy éreztem, állva elalszom. Úgyhogy ebből kiindulva lázadás áldozata lennék, ha javasolnám, hogy sötétedésig maradhatnak... :D

2023. jan. 30. 18:02
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
18 alatt nincs fesztiválozás. Ez van.
2023. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Azért az bőven túlzás, hogy "mindenki kefél mindenkivel" a fesztiválok alatt. 15-20 éves korom között úgy éreztem, hogy úgy nincs nyár, ha nem járom végig a Volt-Sound-Sziget hármast legalább 1-1 napokra, így pár fesztiválon megfordultam. Igen, van, hogy ismeretlenek gabalyodnak össze, de én soha még csak nem is kavartam ismeretlenekkel ilyen helyeken, nemhogy szexig jussunk. Szóval azért nem az az általános, hogy mindenki szexelne a fesztiválokon.
2023. jan. 30. 18:04
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Kizárt dolog. Ha a sajátod lenne fel sem merült volna a kérdés.
2023. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
14 évesen a Szigetre?? Teljességgel kizárt. Még ha valami kis helyi fesztiválra, 1 napra menne, akkor elmehetne de a Szigetre biztos nem.
2023. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!