Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki értelmes beszélgetni...

Valaki értelmes beszélgetni (fiú vagyok)?

Figyelt kérdés

Már az első pillanattól kezdve átmennénk egy csetes oldalra online ahol nem kell regisztrálni, mert az lenne a legstimulálóbb.


Célja ennek, hogy jól érezzük magunkat, őszintén meg lehessen osztani amit csinálunk, célokat, gondolatokat, ilyenek, bármi.


A fő elvárás, hogy legyél értelmes (nem fideszes pl. XD) és elfogadó személyiség (nem azért, mert morbid dolgokról akarnék beszélni :D). Nem baj ha nem jár gyorsan az agyad, vagy vannak mentális gondjaid, csak tudjál figyelmes lenni. Elég alkalmazkodó tudok lenni.


Elég széleskörű szubkultúrákban mozgok, imádom a mémeket, sok animét, Japán nyelvet, a CIA-t és a zsidókat, 'utálom' a simpeket és queeneket (am nekem mindegy mit csinálnak).

Mindig is voltak cicáim, szeretem a személyiségteszteket, Puzsér ordibálását, a doomereket (együttérzek velük).


Privát jöhet!



#beszélgetés #ismerkedés #barátság #társalgás #orbán pocija #a tiktok káros, töröld most
2023. márc. 17. 12:12
1 2
 11/15 anonim válasza:
"Imádom a CIA-t és a zsidókat" Elnézést??? Csak úgy kíváncsiságból mit értesz ez alatt?
2023. márc. 17. 15:26
 12/15 anonim válasza:

Mi a baj a fideszesekkel ?

Meg mit is akarsz mondani pontosan azzal az "elfogadó személyiséggel" ?

te most párt keresel ? >.>)

2023. márc. 18. 23:45
 13/15 anonim válasza:
Balázska,te vagy már megint? A részeg iskolaigazgató meg ne tudja
2023. márc. 19. 03:41
 14/15 anonim válasza:
Ha van kedved dumálhatunk az élet nagy rejtelmeiről. Ilyen téma példaként, hogy kire nézz fel leginkább és miért Orbán Viktorra? :D
2023. márc. 19. 15:09
 15/15 anonim válasza:
Nekem írhatsz. Hány éves vagy?
2023. máj. 7. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!