Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Férfi barátkozna intelligens...

Férfi barátkozna intelligens nővel. Van itt, akivel jól kijönnék?

Figyelt kérdés

Olyan ember vagyok, akit a társadalom nagyobb része nem ért meg. Ugyanakkor egy embert nem ítélek meg egy-egy cselekedete alapján azonnal. Igyekszem kideríteni mi motiválta, miért így tett, mit érzett közben. Persze vannak kivételek, példaul állatkínzás. Ott nincs kegyelem.


Igazából csak azokkal a ki nem mondott szabályokkal (nevezzük ezt inkább szokásnak/hagyománynak) kerülök összetűzésbe, melyeknek semmi racionális vagy érzelmi alapja nincs.

Ja, meg a sumák emberekkel, és akik nem képesek a kérdésre válaszolni. A 'nem szeretném elmondani' amúgy megfelelő válasz, de a csúsztatás nem az



Abszolút etikusan igyekszem viselkedni mindig, minden körülmény ellenére is. Soha nem élek vissza senki bizalmával.


A vallásokat nem szeretem, de a vallásos emberekkel nincs ellenérzésem. Egész addig , míg el nem kezdenek áltudományosan érvelgetni és erőszakosan téríteni.


Szóval van itt olyan csaj, aki hasonlít rám? 30+ os pesti férfi vagyok. Igen, már régóta anyu szoknyáján kívül élek.

Nem vagyok szűz, és fuckboy sem.


2023. márc. 25. 14:41
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Akit érdekelhet a társaságom, az írjon bátran.
2023. márc. 25. 14:41
 2/30 anonim válasza:
Írj ha van kedved.
2023. márc. 25. 14:49
 3/30 anonim válasza:

"Olyan ember vagyok, akit a társadalom nagyobb része nem ért meg"

Mi az oka?

2023. márc. 25. 14:50
 4/30 anonim válasza:

És ki szerint vagy intelligens, kicsi weirdo? Anyukád mondta?

Gondolom azért nem értenek meg, mert nem tudsz normálisan viselkedni.

2023. márc. 25. 15:27
 5/30 A kérdező kommentje:

3-as, az oka az hogy "más" vagyok. Ez néha előny, néha hátrány. Mármint nem a szexuális orientációm és nem is a nemi identitásom tekintve vagyok más. Most több részletet itt nem szeretnék elmondani, remélem megérted.



4-es, én nem mondtam magamról, hogy intelligens vagyok. Kérlek olvass figyelmesebben.


Na látod 3-as , én példaul nem élek olyan sablonos feltételezésekkel, mint a 4-es.

2023. márc. 25. 15:34
 6/30 anonim válasza:
Ember, egy anonim oldalon vagyunk. Semmi nem történik, ha ide írsz valamit, nem tudjuk ki vagy. Megmondom őszintén, engem így megijeszt ez a dolog, de biztos lesznek akik ennek ellenére szívesen fognak majd veled beszélgetni.
2023. márc. 25. 15:38
 7/30 anonim válasza:

Nekem írhatsz ha még van kedved

17L

2023. márc. 25. 15:45
 8/30 anonim válasza:
Ha nem irod le,miben vagy mas,akkor honnan tudjuk,h hasonloyk vagyunk vagy nem?? 😂😂
2023. márc. 25. 15:55
 9/30 A kérdező kommentje:
8-as, látszik hogy nem te vagy a fent említett intelligens nő. Veled biztos nem értenék szót, és gyanítom hogy egy kispöcsű irigy incelhiéna vagy.
2023. márc. 25. 16:25
 10/30 anonim válasza:
Mit szeretnél? Ketten a világ ellen majd? :-)
2023. márc. 25. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!