Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 40-es Hölggyel barátkoznék....

40-es Hölggyel barátkoznék. Van ilyen Hölgy?

Figyelt kérdés

40+ férfi vagyok, és barátot, levelezőtársat keresek.

Légy gondolkodó és intelligens. Legyen saját véleményed, és tudd is kifejezni magad. Légy nyitott a világra, szeress élni!

Ha magadra ismertél, írj bemutatkozó levelet.

Mindenkinek válaszolok, de én nem írok elsőre senkire. Innen már megjöttem.



2022. okt. 12. 21:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
úgy látom, neked sehogy sem akar sikerülni, pedig már voltál 28-50 éves és kerestél már kertésztől kezdve őszinte barátig mindent
2022. okt. 12. 22:31
 2/11 anonim válasza:
Hát, hadd próbálkozzon. Most mit zavar téged? Majd 10 év múlva rádöbben, hogy ökörséget csinált. 😃
2022. okt. 12. 23:50
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első hozzászóló, összetévesztesz valakivel. Akire te gondolsz, az nem én voltam.
2022. okt. 13. 05:49
 4/11 anonim válasza:
Nem osztottál meg semmi olyat magadról és hangnemed sem győzött meg arról, hogy írnom kéne.
2022. okt. 13. 07:47
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 Milyen infóra gondolsz, amit meg kellene osztanom a kérdésben?


A hangnememmel mi a probléma? Amit írtam, nem személyeskedés, csak egy alapos előszűrő.

Az "én nem írok elsőre senkire, innen már megjöttem"-et azért írtam bele, mert amikor korábban írtam ki egy hasonló kérdést, jöttek a hozzászólások hogy "írj", "nekem is írhatsz" stb.,aztán onnantól kezdve hogy én nem vittem tovább a beszélgetés fonalát (szándékosan!), megszakadt a kapcsolat. Remélem érhető, hogy mi a problémám. Hasonlóan nyitott és gondolkodó barátot keresek, mint jómagam.

Ha nem szeretnél írni, ne írj. Nincs ezzel semmi probléma.

Egyébként egy jómodorú, barátságos, empatikus embernek tartom magam.

Legyen szép napotok!

2022. okt. 13. 10:18
 6/11 anonim válasza:

Kedves jómodorú férfi!



Szívesen baratkoznék veled.


Egy kedves hölgy

2022. okt. 13. 12:21
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves "Kedves hölgy"!

Oké.

2022. okt. 13. 12:39
 8/11 BringaManó válasza:
XD
2022. okt. 13. 22:51
 9/11 anonim válasza:

Én is 40 feletti nő vagyok, meg is örültem a kiírásnak, aztán a végén mégsem…


Casting van? :D


Írjak én bemutatkozó levelet, mert te már csalódtál itt? (Igen, én is, mert tényleg divat a telex-stílus, de azt gondolom, hogy ha komolyan vennéd, akkor azért csak nem tartana olyan sokáig első körben mondjuk 5-6-8 mondatot összehozni…sőt, megkockáztatom, hogy nem olyan nagy bűn az elsőt copy-paste-elni, aztán majd alakítja az élet, nem?)


…nekem fontos lenne azért még online térben is az, hogy - ha már feldobtad ezt a labdát az ismerkedésre, akkor ne “csak ennyi” legyen és várd a sült galambot, hanem - ha már elvárod te is a tájékozottságot, jó kommunikációt- esetleg a továbbiakban is tégy érte.

Biztosan valami barlangban élek vagy a kő alatt (nem!), de olyan jól tud az esni ám egy nőnek, ha nem castingra hívják, hanem egy férfi be tud mutatkozni, tud érdeklődni, hiszen élőben sem úgy akarnál ismerkedni egy nővel, hogy “szia, ha érdekellek, a büfében megtalálsz, én nem érek most rá, mert úgyis felesleges, ha akarsz valamit, akkor oda lehet jönni” :D


…mindig úgy bízom abban, hogy van azért még sok olyan felnőtt ember, aki érzi, érti a finomságokat, eleganciát is az ismerkedésben és az emberi kapcsolatokban úgy általában. Igen, az is, aki dolgozik, siet, appot nyomkod. Hidd el, mindannyian így vagyunk ezzel.

2022. okt. 14. 11:02
 10/11 anonim válasza:

9. Teljesen egyet értek veled, én is azért írtam, amit írtam, csak rövidebben.

4.

2022. okt. 14. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!