Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedved ismerkedni egy...

Van kedved ismerkedni egy sportos, olykor bulizós pasival?

Figyelt kérdés

Immár beléptem a harmincasok klubjába. A konditermi edzés, meg a testmozgás az életem fontos része már tinikorom óta! Szeretek bulizni járni is! Az ilyen helyeken nem nehéz ismerkedni mind srácokkal, mind nőkkel. Szeretek új embereket megismerni, hiszen sok humoros, jó fej ember van a mai világban is! Itt is leltem már erősebb kötelékre!

Ha gondolod, írj nyugodtan - kortól, nemtől függetlenül!🙂


31/F/179 cm



2023. ápr. 11. 07:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nincs.
2023. ápr. 11. 08:34
 2/14 anonim válasza:

"Szeretek bulizni járni is! Az ilyen helyeken nem nehéz ismerkedni mind srácokkal, mind nőkkel."

Akkor hogyhogy gyakorin kötöttél ki?

2023. ápr. 11. 08:41
 3/14 anonim válasza:

Küldd el az önéletrajzodat és eldöntöm.

23N

2023. ápr. 11. 10:00
 4/14 anonim válasza:

Vajon ki lehet ez a gyökér aki minden ismerkedős kérdés alá egyből elsőként kiírja hogy neki nincs kedve ismerkedni ??


Vagy nincs kedve beszélgetni?


De akkor meg mi a lópikulának ír egyből nemleges választ?


Erre izgul fel?

Ez a legnagyobb öröme?

Komolyan, léteznek ilyen véglények? Ilyen egysejtű amőbák?

2023. ápr. 11. 10:30
 5/14 A kérdező kommentje:

Már én is észrevettem! Ez a sutyerák minden kérdés alá "odaböfögi", hogy "nincs"... Nincs élete, nincsenek barátai és ez a legnagyobb öröme, hogy ezt a szót odaírja a kérdések alá...

Nagyon sajnállak, haver, hogy ennyi az össz. örömöd az életedben!

2023. ápr. 11. 10:53
 6/14 anonim válasza:

4: Miért, ez eldöntendő kérdés, az is leírhatja, ha valaki nem szeretne. Lehet, nem passzol a nem, túl nagy a korkülönbség, nem azonmos az érdeklődés.


Kérdező: ha neked nem túl fiatal egy tizenéves, aktívan sportoló srác, szívesen beszélgetek. Budapesti vagyok egyébként, ez nem tudom, lényeges-e.

2023. ápr. 11. 10:58
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze! Beszéljünk!🙂
2023. ápr. 11. 11:03
 8/14 anonim válasza:
Mennyire feszul a dakod a gatyadon? 25/F
2023. ápr. 11. 11:04
 9/14 anonim válasza:
Írt valakinek?
2023. ápr. 11. 11:14
 10/14 A kérdező kommentje:
Írtam egy fiatal srácnak meg egy fiatal nőnek!🙂 Akik írnak, szívesen visszaírok!🙂
2023. ápr. 11. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!