Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt nyitott hozzáállású...

Vannak itt nyitott hozzáállású, oltatlan, nihilista kívülállók akik barátkoznának?

Figyelt kérdés

A kérdés szándékosan figyelemfelkeltő és provokatív, de talán van benne egy kis igazság, hogy kikkel tudnék barátkozni.


Harmincas éveim közepén járok, barátom nemigen van, elég magányos vagyok, a nememet megtippelheted.


Az életfelfogásomban valószínűleg érezhető némi nihilizmus, de nem sokat gondolkozom ezen, nem próbálok megfelelni semmilyen eszmének.


Kicsit szkeptikus vagyok, hogy aki itt a gyakorin lóg, az mennyire lehet egészséges, pedig én is itt vagyok most (még ha csak rövid ideig is).


Azért látok néha jó hozzászólást, így arra következtetek, hogy vannak olyanok, akikkel jól kijönnék.


Meg ugye akinek nincs jobb dolga mint itt lenni, az talán szívesen barátkozna.


Nem vagyok utazós, nem is vagyok túl tehetős hogy sokfelé utazzak. De így hogy jön a jó idő, jó lenne többet lenni kint. Kirándulni kevésbé forgalmas helyeken, túrázni, balatonozni, kerékpározni vagy sátrazni valamerre.


Az anyagi siker nem érdekel, és nem tudok azonosulni azokkal akiket viszont igen.


Ami úgy általában a médiában hír, az engem valószínűleg nem foglalkoztat. Bár humorizálni szeretek bármiről, csak nem veszem komolyan a híreket, politikát.


"Oltatlan" vagyok, de nem zavar, ha te kértél covid oltást, amíg téged sem zavar, hogy én nem kértem. Úgy érzem aki kérte a covid oltást, nem tájékozódott túl jól. Ez egy ellentmondásos téma, és nekem fontos, hogy ki hogyan reagál rá, ki mennyire nyitott. Egyedül a gúnyolódást tartanám menthetetlenek amúgy, mert mindenki tévedhet, kérdés hogy ezt ki hogyan teszi.



2023. ápr. 15. 16:13
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim válasza:
Honnan vagy te pasas?
2023. ápr. 15. 16:18
 2/55 anonim válasza:
Jól tetted, hogy nem szurattad magadba azt a szutykot. Énse vagyok beoltva.
2023. ápr. 15. 16:18
 3/55 anonim válasza:

"Úgy érzem aki kérte a covid oltást, nem tájékozódott túl jól."

Lennél kedves ezt kifejteni?

2023. ápr. 15. 16:19
 4/55 A kérdező kommentje:
Bp-en élek jelenleg.
2023. ápr. 15. 16:21
 5/55 anonim válasza:
Jössz a paraszt étterembe, te koma?
2023. ápr. 15. 16:23
 6/55 anonim válasza:
Hasonló felfogásom van, de én nem ismerkedek gyakorin. Bocsi. Neked azért sok sikert.
2023. ápr. 15. 16:35
 7/55 anonim válasza:

Miért gondolja mindenki, hogy aki itt van, az egytől egyig egy antiszociális, beteg gyökér? Biztos tapasztalat, de ne írjuk már le egymást teljesen ismeretlenül. Ilyen alapon aki Netflixezik, vagy PS-ezik, azok is azok.

Szerintem már engedd el ezt az oltás témát, nem igazán téma ez.

2023. ápr. 15. 17:01
 8/55 anonim válasza:
Ki a phaszt érdekli 2023ban hogy oltva vagy vagy sem?
2023. ápr. 15. 17:05
 9/55 anonim válasza:
7: Ezeknek az oltásoknak a következményei most lesznek a következő években csak igazán téma. Különben meg inkább te engedd el, hogy másnak megmondod, hogy mivel foglalkozzon. Gyenge szociális képesség tipikus jele es intoleráns is.
2023. ápr. 15. 17:08
 10/55 anonim válasza:

7.

"Gyenge szociális képesség tipikus jele"


Annyira felkaptad a vizet, hogy én is ezt gondolom rólad.

2023. ápr. 15. 17:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!