Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Találok megbízható, oltott...

Találok megbízható, oltott embert, ha úgy alakul?

Figyelt kérdés
A koronavírus elleni vakcinázást teljes mértékben elutasítom. Így, ha esetleg előáll az a helyzet, hogy az oltatlanok sehová sem mehetnek be, akkor kellene nekem egy oltott ember, aki elintézi, amit én nem tudok. Teszem azt bevásárol, megtankolja az autóm, elmegy postára, és hasonló apró-cseprő dolgok. Természetesen megfelelő fizetség mellett.

2021. szept. 4. 07:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
Korod, nemed, lakhelyed, stb? Kis támpontot adj, anélkül ha engem pl érdekelne sem tudom eldönteni, mennyire komolyan érdekel 😅
2021. szept. 4. 07:35
 2/14 anonim válasza:
Tehát bejárónő/férfit keresel? Erre vannak a szociális ellátószervek.
2021. szept. 4. 07:36
 3/14 A kérdező kommentje:

#2

Pontosan, olyan oltott BEJÁRÓ(NŐ) kellene nekem, aki bejár majd azokra a helyekre, ahonnan én ki vagyok tiltva :)

Gondolod, lesz olyan szociális ellátószerv, ami direkt azzal foglalkozik, hogy oltatlanok részére közvetít oltott embereket ügyintéző pozícióba?

Lehet, ha tényleg mindenhonnan kizárnak minket, meg fog nőni a kereslet az oltott ügyintézők iránt.


#1

A korom és a nemem lényegtelen a kérdésben, ugyanis bizalmi munkakapcsolatról lenne szó, nem párválasztásról. A helyszín meg még kérdéses.

Egyelőre csak érdeklődöm, hogy milyen hajlandóságot mutatnak ilyesmire az oltott emberek...

2021. szept. 4. 08:44
 4/14 anonim válasza:

Hát bővebb infó híján eléggé megapadt hajlandóságot, de érdeklődést mutatok azért

(1#)

2021. szept. 4. 08:46
 5/14 A kérdező kommentje:

A kérdés mindaddig elméleti marad, amíg ki nem zárják az oltatlanokat az életből...

Addig csak érdeklődöm, hajlandóak-e az oltottak ilyen módon segíteni az oltatlanoknak, vagy olyan erős bennük a hatalom szította ellenségeskedés és gyűlölet, hogy élből nem-et mondanak egy ilyen ajánlatra.

2021. szept. 4. 09:19
 6/14 anonim válasza:
Ha olyan szintű korlátozások lesznek h ilyesmire kell gondolni akkor már vér fog folyni...
2021. szept. 4. 09:45
 7/14 anonim válasza:
Közelébe nem mennék ilyen embernek!!!
2021. szept. 4. 10:02
 8/14 A kérdező kommentje:

#6 Lidlipú

Könnyen lehetnek ilyen szintű korlátozások, hisz errefelé megy az uszítás a médiában. Az oltatlanok a bűnbakok, miattuk húzódik a járvány, mint a rétestészta, bezzeg ha izzibe meoltatnák magukat, rögtön megállna a járvány, ugye.

Valahol már tömegközlekedni se lehet, és ez még csak a kezdet...

2021. szept. 4. 10:36
 9/14 anonim válasza:
#3! Korod/nemed azért nem lényegtelen, mert adott esetben fizethetnél cserébe pl természetben!
2021. szept. 4. 11:59
 10/14 anonim válasza:
Természetesen, jó pénzért hozok neked kenyeret a boltból.
2021. szept. 4. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!