Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, valaki ismerkedni/bará...

Lányok, valaki ismerkedni/barátkozni Miskolc és környékén?

Figyelt kérdés

17 éves miskolci gimnazista srác vagyok, kb 191 cm. Nagy darabnak tartom magam (és mások is), viszont rokonok/ismerősök szerint sem vagyok dagadt. Egyszerűen ilyen az alkatom. Korábban évekig jártam kézilabda edzésre, a covid miatt viszont leálltam vele és sajnos azóta se kezdtem bele újra, más sportágot pedig (egyelőre) nem kezdtem rendszeresen űzni.


Barátaim leginkább az előző (ált sulis) osztályomból vannak, akikkel még mindig tartom (bár mostanság sajnos egyre kevésbé) a kapcsolatot. Talán majd nyáron több időnk lesz. A mostani osztályom, mondjuk úgy nem a legalkalmasabb rá, hogy nagy barátságokat alakítsak ki. Ez egyaránt köszönhető nekik és nekem is.


Barátnő szerűség egyszer alakult ki (amit én kb 0. kapcsolatnak hívnék), nem tartott sokáig és közel sem volt olyan magas színvonalú, amit én szerettem volna. Ha valakit ez részletesen érdekel, itt van a teljes sztori:


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Mondjuk úgy, azóta is vágyom rá, hogy egyszer valamikor összejöjjön egy tényleg komoly és tartós kapcsolat.


Ismerkedésben egyébként mindig is voltak problémáim, ennek több oka van (nem teljes mértékben az én hibám), de most ezt nem fejtem ki.


Hobbim egyébként


- biciklizés - a környék adottságai alapján elsősorban a Bükk, illetve környéke, de városban is elgurulgatok, ha úgy hozza az élet


- zenehallgatás - mai modern pop zenék, illetve az elmúlt 8-10 év nagyobb, leginkább bulis/pörgős slágerei, valamint elvétve akár 20+ évvel ezelőtti 1-2 igazán nagy klasszikus, plusz esetleg kisebb mennyiségben rock


- nemsokára a vezetés, ugyanis jogsi elkezdése előtt állok


- ha már jogsi, érdekelnek az autók is, mondhatni ilyen műszaki beállítottságú vagyok, jelenleg emelt szinten tanulok fizikát (ez a spec szakom) és matekot, valamint érdekel az infó, valamivel kisebb mértékben pedig a földrajz (elsősroban a Föld fizikája és külső/belső mozgásai)


- gyakran olvasok technológia témájú híreket, mint pl kutatás-fejlesztés (akár autóipari fejlődés, akár kísérletezés a kütyükkel stb), mesterséges intelligencia térhódítása stb


- érdekel emellett az önismeret, az emberi élet és értelmén való elmélkedés, filozofálgatás


- szeretem másokkal megosztani a tudásom, valamint segíteni nekik megérteni a világ működését, illetve meghallgatni tapasztalatukat/véleményüket


Ezen az oldalon egyébként már közel 2 éve olvasom a tini párkapcsolatok kategóriát, úgyhogy az elmélet már szinte teljesen megvan hozzá (az utóbbi időben már csak válaszokat/tanácsokat adok), az elmúlt fél évben pedig a gyakorlatom is fejlődött, igaz, nem a legszokványosabb módon.


Elsősorban komoly kapcsolatot szeretnék (nem kérek kioktatást az online ismerkedés hátrányáról), ezért lenne érdemes Miskolc és környéki lányt találni, de ha valaki írásos formában akar barátkozni, arra is nyitott vagyok. Ha ezek után valaki szeretne ismerkedni velem, és tényleg komolyak a szándékai (nem kezd ignorálni 2 üzenet után, mert attól rosszul vagyok), írjon akár itt, akár privátban.


Nos, hát nagyjából ennyi. Várom majd a jelentkezőket és a tolongó tömeget, hátha valakinek az ideálját írtam most le :D


Kérdésekre is szívesen válaszolok, ha úgy van, remélem azért nem hiába fogalmaztam most ezt meg.



2023. máj. 1. 22:09
 1/3 anonim válasza:

Szia. Nekem írhatsz, bár nem vagyok miskolci 😅

17l

2023. máj. 1. 22:31
 2/3 anonim válasza:
Szívesen barátkoznék veled:) 18/L
2023. szept. 17. 21:24
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Írtam privátban

2023. szept. 21. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!