Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek? Jelöljem be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Jelöljem be fészen, vagy várjak a legközelebbi alkalomra?

Figyelt kérdés

Reggelente mindig ugyanazzal a busszal járok suliba, és van egy lány (egy megállóval utánam), aki néha szintén ugyanazzal megy, és poén a dologban, hogy ráadásul egy gimibe járunk. Párszor már láttuk egymást, de eddig még nem nagyon éreztem azt, hogy az esetem lenne. Ráadásul nem is vártam meg leszállás után se, mert hamarabb elmentem, és így azt hiszi, hogy nem jön be nekem.


Ugye mindig oda ülök, ahol van hely (2 ülés közt variálok, tehát sok lehetőség nincs). És az utóbbi időben feltűnt, hogy (ha egy busszal megyünk), mindig ahol én ülök, a folyosó másik oldalára, a hozzám legközelebbi helyre ül. Gondoltam rá, hogy ez véltetlen lehet, de szerintem nem az. Ez utalhat arra, hogy próbált a közelemben lenni, csak nem jött oda hozzám, mert fülessel zenét hallgattam.


Az elmúlt héten viszont valahogy az az érzés fogott el, hogy mégiscsak adnék neki egy esélyt, ki tudja. Csak ugye Muprhy törvénye, ezen a héten pont nem tudtunk egy busszal menni, bent meg nem találkoztam vele. Elhatároztam tehát hogy ha legözelebb találkozok vele, mindenképp beszélek vele.


Facebookon ismerősöm ismerősei közt már láttam, tehát már a nevét tudom, viszont erről ő nem tud. Érdemes lenne bejelölni, vagy várjak hátha hétfőn megint összefutunk?



2022. nov. 12. 15:44
A kérdező szavazást indított:
Először a buszon beszéljek vele és utána jelöljem be
Jelöljem be, és írjam meg neki, hogy szoktam látni a buszon
Ha már voltam akkora f.sz hogy eddig nem léptem, akkor mostmár hagyjam az egészet a 𝝅csába
51 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi, de amit leírtál, abból egyáltalán nem biztos, hogy bejössz neki. Ezen az "adjak neki egy esélyt" dumán meg kiégtem. Ezt akkor mondhatnád maximum, ha folyton próbálkozna nálad.
2022. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
97%

Lehet kicsit túl sokat képzelődsz.

Ha találkozol vele, mindig élőben kell leszólítani.

2022. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 A kérdező kommentje:

#1 Igazad van, szarul fogalmaztam.


#2 Oké.

2022. nov. 12. 18:02
 4/127 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be, szerintem el fogja fogadni. Aranyos vagy, hogy ezen gondolkodsz. Hétfőn meg beszélj vele a buszon, köszönd meg.
2022. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/127 anonim ***** válasza:
91%
hány évesek vagytok?
2022. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos: tökösnek kell lenned. Én is azt javasolnám, hogy élőben lépj felé, de ha facebookon bátrabb lennél, akkor lehet ott is.
2022. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/127 A kérdező kommentje:

#4

Viszont ő még nem tudja, hogy én ismerem név szerint. Mondjuk fészen nem nehéz kideríteni, de először majd inkább személyesen. Egyébként nem teljesen értem, mit is köszönjek meg?


#5

Én mindjárt 17F, ő szerintem egy évfolyammal van lejjebb


#6

Örülök, ha tudtam okozni egy örömteli percet :D Igen, nos az önbizalmammal mindig is voltak gondok, ez tény.


#7

Személyesen fogok lépni, az már biztos. Tapasztalatból tudom, hogy a chatelés semmire nem elég sajna.

2022. nov. 12. 22:36
 8/127 A kérdező kommentje:
Már lassan egy hete, hogy nem egy busszal megyünk. Ma reggel sem sikerült. Lehet érdemes lenne inkább FB on bejelölni? Csak egyrészt jobb lenne élőben kezdeni, másrészt nem tudom mit írnék neki.
2022. nov. 14. 07:16
 9/127 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látod, akkor jelöld be és írj is neki.
2022. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 NTBS ***** válasza:
100%
Jelöld be. Aztán ezzel meg is tudod szólítani.
2022. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!