Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek beszélgetn...

Van kedve valakinek beszélgetni? 19/L

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy lassabb levelezésről lenne szó, illetve, ha sokan írtok akkor nem lesz kapacitásom mindenkinek válaszolni.


Csak egy ötlet, ne ítélj el miatta, és csak akkor írj, ha nem sértődsz meg azon, ha lassan vagy nem kapsz választ.


De remélem, hogy néhányatok szívesen lenne a levelezőpartnerem.



2023. máj. 9. 07:35
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Itt csak férfiak fognak írni neked, társkeresési szándékkal. Hiába csak barátkozni szeretnél
2023. máj. 9. 07:37
 2/25 anonim válasza:

Jó kilátások :D


Írjunk, de hogy lehet, hogy válaszra se méltatsz.

Akkor meg mégis minek?

2023. máj. 9. 07:47
 3/25 anonim válasza:
Szívesen leszek, nem baj ha lassan válaszolsz csak ne tűnj el, főleg a beszélgetés kellős közepén, de amúgy se. Meg lehetőleg ne azokat a dolgokat firtasd az első pillanattól amiről az ember nem tehet és változtatni se tud rajta. Ne haragudj mindezért, kicsit sok a rossz tapasztalat és nem csak ezen az oldalon, hanem úgy általában.
2023. máj. 9. 07:48
 4/25 anonim válasza:

Nekem volt itt több éves levelezésem, meg elég tartalmas hosszabb levelek is.

1-1 témában is lehet jókat levelezni.

2023. máj. 9. 08:09
 5/25 anonim válasza:
Semmi értelme. Ha ritkán válaszolsz, akkor is 20 embernek írsz vissza. Akkor azt sem tudod kivel miről beszélsz. Mindig csak egy felszínes, semmitmodnó valamit fogsz írni. Egyszerűen hülyeség az egész. Persze pár kanos biztos belemegy, ha csak 0,0001% van rá, hogy puncit lát.
2023. máj. 9. 09:07
 6/25 anonim válasza:
Én szívesen levelezek
2023. máj. 9. 11:46
 7/25 A kérdező kommentje:

Pár dolog ezekkel kapcsolatban, amit írtatok.


Nagyrészt egyetértek az érvekkel, de van néhány dolog nálam is:


1. Én is azzal szeretnék beszélgetni, aki nem a huszadik sablonkérdést teszi fel. Az ilyen unalmas beszélgetéseket szó nélkül abba fogom hagyni, és tegyétek nyugodtan ti is ezt velem, ha unalmas lennék.


2. Aki bármilyen szexuális hajlamát vagy fétisét próbálja kiélni az interneten velem, őket szó nélkül tiltom is. Nem szeretem az internethuszárokat.


3. Aki nem tud leírni helyesen egy mondatot sem, annak biztos nem fogok válaszolni. Ahol a helyesírással gond van, ott mással is. (Nem, akkor sem írsz helyesen, ha csak ékezeteket nem hssználsz.)


Nekem ezek a biztos kizáró okok. A többi azon dől el, mennyire élvezzük a levelezést.

2023. máj. 9. 12:06
 8/25 anonim válasza:

A hármas pont elég fura nekem. Attól, hogy valaki nem tud helyesen írni (egy bizonyos fokig), attól még lehet értelmes. Meg ez nem egy hivatalos okirat írás, én nem szoktam pl. visszaolvasni, amit írok, hogy elírtam-e valamit.


"hssználsz"

2023. máj. 9. 13:10
 9/25 A kérdező kommentje:

És, amint látod, én is hibázok. Köszi a javítást! :)


Természetesen van különbség elírás és szándékos hanyagság között.

2023. máj. 9. 13:13
 10/25 anonim válasza:
Ilyen szánalmas hozzáállással remélhetőleg egy beszélgetésed se lesz hosszútávon.
2023. máj. 9. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!