Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek ez a bemutatkozó...

Szerintetek ez a bemutatkozó hatásos lehet egy ismerkedésnél ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az vagyok, akitől mindig az igazat kapod, nyersen, tömören, akkor is ha fáj. . . Az vagyok, aki dinamizmust, színt visz az életedbe és nehezen felejthető emlékeket őrzöl majd utánam. . . Az vagyok, akire nem tudsz haragudni, mert 1 mosolyommal leveszlek a lábadról. . . Az vagyok, aki mindig figyel Rád, akivel bármit megoszthatsz, és aki addig nyughatatlan míg nem segít rajtad, és újra mosolyogni nem lát. . . Az vagyok, aki mélyen, tiszta szívvel, önzetlenül, önmagadért fog szeretni, de aki csak akkor fogja mondani Neked, amikor ezt valóban így érzi. . . Az vagyok akit, soha nem fogsz megérteni igazán, de akit pont emiatt fogsz csodálni és végtelenül szeretni. . . Ilyen vagyok, mert én tudom, hogy egy nap sem jön vissza az életből, hogy újraélhesd. . . Természetesen csupán barátságból teszem mindezt, mert van barátnőm!



2023. máj. 9. 08:45
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Nem
2023. máj. 9. 08:48
 2/24 anonim válasza:

Szerintem tökjó, csak a végét kellene picit átírni, és tökéletes lesz.


"Természetesen csupán barátságból teszem mindezt, mert impotens vagyok."

2023. máj. 9. 09:13
 3/24 anonim válasza:
Szörnyű
2023. máj. 9. 09:14
 4/24 anonim válasza:
Túlságosan fennkölt. Lehet ez valakinek bejön, de a legtöbb embernek nem.
2023. máj. 9. 09:16
 5/24 anonim válasza:

Milyen ismerkedésre készülsz?


Telis-tele van túlzásokkal és öntömjénezéssel az egész.


Tehát nyers vagy akkor is, ha fáj, de egy mosolyod elég, hogy ne haragudjanak rád.

Van barátnőd, de ki akarod mondani, hogy szereted a másikat (ráadásul mélyen, mint pl. egy kapcsolatban).

Miért kéne, hogy valaki csodáljon téged?

Bizonyos kor fölött már inkább hátrány és elkerülendő, ha valakit nem lehet megérteni igazán.

Nagyon csalóka az egész, könnyen félreérthető, főleg ha azt nézzük, mennyi szeretetéhes ember van a világon.


Ami az öntömjénezést illeti: miért nem közös emlékeket ígérsz? Folyton csak azt írod, hogy TE, TE, TE.. RÁD nem lehet haragudni.

2023. máj. 9. 09:55
 6/24 anonim válasza:
Minden egyes mondata egy giganagy Red flag, hogy "Menekülj, amíg tudsz!". Ráadásul annyira túl van írva, hogy az már ciki. Borzalmas!
2023. máj. 9. 09:56
 7/24 anonim válasza:
Az vagy aki nagyon hatásos akar lenni, de csak gagyi közhelyeket ismétel 😂
2023. máj. 9. 09:57
 8/24 anonim válasza:
Ezt komolyan gondoltad, vagy trollkodsz? 😂😂😂😂😂😂😂😂
2023. máj. 9. 09:58
 9/24 anonim válasza:

Hát nem tudom, már a 2. sornál azt gondoltam fárasztó idióta, off.

Nem is olvastam tovább.

Sejtheted, akkor mit gondolok erről. Nem rosszból.

2023. máj. 9. 09:58
 10/24 anonim válasza:
Elfogott a szekunder szégyen érzet miközben olvastam😩
2023. máj. 9. 10:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!