Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 27 éves férfi vagyok, frissen...

27 éves férfi vagyok, frissen költöztem el, barátokra vágyom. Kinek van kedve írni?

Figyelt kérdés
Egy próbát megér, nem? Ha érdekel, írjatok privátban!

2023. máj. 18. 18:33
 1/10 anonim válasza:

Kevés infó:)

Hol szeretnél ismerkedni,vagyis hol élsz most ?

És milyen korúval,neművel?

2023. máj. 18. 18:51
 2/10 A kérdező kommentje:
A nem mindegy, megye Békés.
2023. máj. 18. 18:57
 3/10 A kérdező kommentje:
Korban leginkább 25-35.
2023. máj. 18. 18:58
 4/10 anonim válasza:

Szia!


Ha a megye mindegy, tehát lev.tárat keresel, az nem barátság. Tényleg nem azért mondom... Valamint nem túl nagy kedvcsináló, hogy itt semmi infó. Naponta van 50 másik ugyanilyen kérdés, infó nélkül.

2023. máj. 19. 18:49
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: Lakcímkártya és személyi esetleg nem kell?
2023. máj. 20. 08:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Majd egyre többet árulok el, ahogy jobban ismerjük egymást, ennyi. Aki ezt nem fogadja el, lapozzon.
2023. máj. 20. 08:25
 7/10 anonim válasza:
Szerintem ne végletekben gondolkozz. Nem kell pontos adat. De valami hozzávetőleges adat ideális és hasznos volna. A nulla adat a másik véglet.
2023. máj. 20. 18:36
 8/10 A kérdező kommentje:
Könyörgöm, ezt miért kell nyilvánosan? Privátban nem jó?
2023. máj. 20. 18:41
 9/10 anonim válasza:
Ha dobsz egy insta nevet privatba irok
2023. máj. 20. 18:46
 10/10 anonim válasza:

Férfi vagyok, az Észak-Dunántúlon élek, és 40-es éveimben járok. Mit kell aggódni a körülbelüli adatok miatt? Nem értem. De a te döntésed, tiszteletben tartom.


Volt olyan levelezőtársam, aki szintén nem mondott semmi adatot, hol helyezzem el őt, tök jól leveleztünk egymással, mire több levélváltás után kibökte, hogy ő az USAban él. Na mondom, egy ugrás, mert én Magyarországon, tök jó, hogy ilyen jól összehaverkodtunk levelezés során, legalább esély sincs találkozni...


A másik fura eset pl az volt, hogy váltottunk pár levelet, hogy társat keres, mire benyögte ezek után, hogy ő férfi. Én viszont már az elején közöltem, hogy férfi vagyok. Egyáltalán nem vagyok homofób, csak ugye az illető ködösen fogalmazott önmagáról, nem lehetett tudni a nemét, csak hogy társat keres és középkorú.


Szóval a legelején nem árt egy keveset elárulni akár már itt, mert ezer másik ilyen kérdés van, hogy "levelezünk?"... Na de kivel is, férfi, nő, Maygarországon él vajon, középkorú, huszonéves, netán kiskorú (akikkel nem sűrűn beszélgetek), 71 év feletti-e, satöbbi...


Írjunk rá egyenként a napi tíz, húsz ilyen, nulla adatos kérdésnél a kérdezőre, találomra? Nem túl vonzó opció.

2023. máj. 20. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!