Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Sajnos régóta egyedül élek...

Sajnos régóta egyedül élek sajnos a családomat ez nemigazan érdekli.nemtudok kihez fordulni. sokat sírok.nincsennek barátaim senkim.nemtudom mi tévő legyek .hol kezdjem el?itthon se vagyok jóla hazba levagyok törve lelkileg. ..27 éves lány

Figyelt kérdés

#Depresszi egyedüllét
2022. máj. 7. 16:13
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

Írd össze kiket szeretsz, kiket próbálják ki, mik a hobbijaid, stb....és apránként kezd el megvalósítani.....találkozz emberekkel, stb.

Pl kirándulni szeretsz, havontanta egyszer csatlakozz egy ilyen csoporthoz, és menj velük kirándulni.

Vagy havonta egyszer menj el egy kutya menhelyre segíteni.

Vagy menj el havonta egyszer a parlamentbe politikust simogatni, azoknak úgy kell a szeretet, mint egy falat kenyér az éhezőnek.

Nagyon fiatal vagy még, keresd az életet.

2022. máj. 7. 16:39
 2/29 anonim válasza:
Barátokat én is keresek, ha érdekel írj
2022. máj. 7. 16:44
 3/29 anonim válasza:
Merrefelé laksz?
2022. máj. 7. 16:56
 4/29 anonim válasza:
Miért sírsz?
2022. máj. 7. 16:57
 5/29 anonim válasza:
Én nagyon szívesen barátkoznék Veled, csak attól tartok túl sok a korkülönbség (48 éves vagyok és hölgy.)
2022. máj. 7. 17:17
 6/29 anonim válasza:
Én is itthon vagyok. Valami random delfines ízé megy a tévében, azt nézem, de sok kedvem nincs semmihez;(
2022. máj. 7. 17:37
 7/29 A kérdező kommentje:
Egyedül élek már régóta. Sajnos nincsennek barátaim.a családomat meg őszintén nem igazán érdekli ez a helyzet. Teljesen tehetetlen vagyok. Nemtudok senkivel semerre menni.egyedül meg hogy? Egesznap itthon vagyok de nemtudok senkihez se szólni.. nagyon gáz rendesen. Már szorongok emiatt
2022. máj. 7. 17:54
 8/29 anonim válasza:
És merre laksz? Falu? Város?
2022. máj. 7. 17:59
 9/29 A kérdező kommentje:
Külföld
2022. máj. 7. 18:11
 10/29 anonim válasza:
mivel telik a napod? milyen hobbijaid vannak?
2022. máj. 7. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!