Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapesten lakom, tőbb barátot...

Budapesten lakom, tőbb barátot szeretnék. Lenne kedve 21-32 korosztálynak barátkozni? Hetente hobbi szinten a Twitch-n is adásban szoktam lenni. twitch.tv/andrewhuntv 34F -András

Figyelt kérdés
Fővárosi Állatkertben, Kert Takaritóként dolgozok a munka nehéz és piszkos, de élvezem a kollégák kedvesek, a állatok és nővények szépek, a környezet nagyon szép.

2023. máj. 29. 17:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Miket kell csinálnod az állatkertben?
2023. máj. 29. 20:37
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia, mi mint kert takaritók a látogató kukákat ürítjük, a állatgondozói kukákat visszük el, kukák mosása, ősszesőpört levelek és ágak összeszedése, meg alapvetően amit a főnők még kér.

A munkát kedvelem, de amikor ketten voltunk csak bent nagyon fárasztó volt.

2023. máj. 30. 21:16
 3/11 anonim válasza:
Nem vagyok meg 21:(
2023. máj. 31. 23:24
 4/11 A kérdező kommentje:

Lenne kedvem ismerkedni és barátkozni a 18-25 közöttiekkel is, Budapest XV. kerületében lakom, a Szent korona útjától nem messze.

A Állatkertben szerettem volna barátkozni egy fiatal Eszterel, de inkább maradok távolság tartó a fiatalabb csajok felé, nem akarok én próblémákat.

2023. jún. 1. 16:50
 5/11 anonim válasza:
Bármikor leszek a barátod, ha egy gyűrűsfarkú makit nyúlsz nekem.
2023. jún. 7. 09:44
 6/11 A kérdező kommentje:
5. Sajnálom de max egy fótóval tudnálak ellátni. Azért a tréfát értettem :)
2023. jún. 7. 19:18
 7/11 anonim válasza:
Be lehet menni a makikhoz képet csinálni velük?
2023. jún. 7. 20:42
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne biztos amúgy. Egy helyen lehet majom félék közőtt mászkálni, de én nem állatgondozó vagyok :)


Dolgozói jegyet vizont csajoknak szívesen ajánlok ♥

2023. jún. 8. 16:35
 9/11 anonim válasza:
A györki állatkertben belehet menni hozzájuk
2023. jún. 11. 14:31
 10/11 A kérdező kommentje:

Hűt erre mást nem tudok mondani, három és fél hónap alatt csak a kertész és kert takaritó kollégákkal ismerkedtem jobban meg.

Na meg ott van Laci akit a család már tőbb mint 20 éve ismer.

Azért szerencsémre az diák-munkás Esztit ma láttam a Állatkertben, a két neki búcsózóba szánt meglepetés dolgozói jegyemet elvitte és remélem élvezni fogja a látogatás esélyét :D

2023. jún. 13. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!