Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » TheVR-nál mi ez az állandó...

TheVR-nál mi ez az állandó bannolgatásos dolog?

Figyelt kérdés
TheVR Discord szerverére, azon belül a meme-khez feltöltöttem pár nappal ezelőtt egy videót és az nem tetszett az egyik moderátornak, ezért törölte és befenyített. Nem derült ki, hogy mi volt a probléma, mert nem árulta el, csak beszólt nekem. Válaszoltam neki, ezután két másik moderátor szintén engem támadt, hogy tiszteletlen vagyok. Leírtam a véleményem majd kibannoltak, pedig semmi olyat nem írtam ami miatt ezt érdemeltem volna. Később csináltam egy Twitch csatornát és ráírtam a moderátorra aki ezt az egészet kezdeményezte. Annyit írtam neki, hogy nem végzi jól a dolgát és nálam a szótárban a g.e.c.i szó helyett az ő neve szerepel. Ma vettem észre, mert kezdődött a stream Twitch-en, hogy kibannoltak a chat-ről. Arról a chat-ről amit soha nem használtam, hiszen mint mondtam csak nem rég regisztráltam. Szóval azt nem értem, hogy milyen alapon bannolt ki a chat-ről a moderátor, ha a privát üzenetemnek semmi köze sem volt a TheVR-hoz. Egyértelműen visszaélt a hatalmával és személyes alapon bannolt ki. Számomra ez érthetetlen és felfoghatatlan, tudom jól, hogy ezügyben semmit sem lehet tenni. Mindenkit mindig csak ki kell bannolni, hisz ezek ezért vannak. Gratulálok a TheVR hívőknek!

2023. máj. 22. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Rutin és tapasztalat lehet mögötte, hogy aki elmegy odáig hogy privátban vulgárisan személyeskedjen, az a chaten is elkezd majd tombolni, és az ilyet megelőzésképpen némítják/tiltják.

A tővári politikailag korrekt közösségének titka az, hogy úgy próbál mindenki felé megfelelni és nem részrehajló lenni, hogy a konfliktus lehetőségének a legkisebb csíráját is kiirtják és soha senkit nem neveznek meg, nehogy beef legyen belőle (a girhes ranter gəci majd magára ismer). Ha nem tudsz vitát kezdeményezni, abból nem lehet konfliktus sem, ha egy közösségben nincs vita akkor béke van.

2023. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Hát ja. Furi.
2023. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos h a modi a gond. Szerintem a vd srácok szépen eligazították őket hogy milyen szellemiségben bannolgassanak.
2023. máj. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!