Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Gamer srác barátkozna amennyib...

Gamer srác barátkozna amennyiben van rá igény, valaki?

Figyelt kérdés

20 éves informatikus srác vagyok, nagy hobbim a gaming alsós korom óta, ezzel is szeretnék foglalkozni a jövőben (mint játékfejlesztő). Elég kreatívnak mondanám magam, nyitott vagyok szinte minden témára és rendkívűl kíváncsi.

Lányokkal alapvetően jobban megtalálom a közös hangot, de van barátnőm akit a világon mindennél jobban szeretek úgyhogy nem, nem nyomulok senkire.

Főként azért írom ezt a kérdést mert az utóbbi időszakban csak fogytak az ismerősök és szeretném ha gyakrabban tudnék beszélni valakivel, a gamer témát pedig azért emeltem ki, hogy ha elkezdünk beszélgetni ne érjen senkit meglepetés és ha úgy van legyen közös émánk már az elejétől kezdve.

Remélem lesz akinek felkeltem az érdeklődését :D



2023. máj. 30. 17:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
1 naaah ☠☠
2023. máj. 30. 17:39
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért kell automatikusan sztereotípikusan hozzáállni egy idegenhez annyi alapján hogy informatikus? xd
2023. máj. 30. 17:45
 3/13 anonim válasza:
ha kalandra vágysz, nekem írhatsz
2023. máj. 30. 18:13
 4/13 anonim válasza:

Szerintem mert nem tartja me őnek az illető.

Elég buta hozzáállás de ez van.

Én nem vagyok informatikus de sokat szoktam mojolni gépekkel, játékokkal.

2023. máj. 30. 18:15
 5/13 anonim válasza:
Mivel játszol?
2023. máj. 30. 18:30
 6/13 A kérdező kommentje:

Mindennel amivel lehet. Competitive játékok jelenleg a lol/valorant/overwatch, de alapvetően single player story based játékokat pörgetek, most épp a batman arkham szériát viszem ki.


Ezt a random trollt meg nem értem itt, attól hogy van aki képzettebb mint ő még nem kéne lenéznie holmi sztereotípia miatt, inkább fordítva.

2023. máj. 30. 18:45
 7/13 anonim válasza:

Mi ARK-ozunk a srácokkal. Vásároltunk saját szervert is és azt tartjuk fenn.

Sok izgalmas dolgot szoktunk egymással csinálni de van, hogy csak chilből meztelenül futunk a tengerparton.

2023. máj. 30. 19:02
 8/13 anonim válasza:
Ark az király én is tolom a feleségemmel.
2023. máj. 30. 19:12
 9/13 anonim válasza:

Szintén gamer jelen!

Én a sztori orientált játékokat kedvelem.

Ha nincs még elég beszélgetőpartner, akkor itt vagyok.

2023. máj. 30. 21:33
 10/13 anonim válasza:
xd
2023. jún. 4. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!