Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, szerintetek túl magas...

Lányok, szerintetek túl magas manapság a férfiak elvárása, igény szintje lányok terén?

Figyelt kérdés

2021. dec. 26. 14:23
 1/9 anonim válasza:
inkább a lányoké magas
2021. dec. 26. 14:39
 2/9 anonim válasza:

Nincsenek pedig nagy elvárásaim:

- a külsővel már úgy vagyok, ha nincs dúsabb szőrzete, mint nekem és nem két mérettel nagyobb nálam, akkor mindegy, hogy néz ki, csak egyetlen apró részlet fogjon meg benne (szeme, ajkai, hangja, mozgása, bármi)

- tudjon két értelmes szót szólni egymás után és előny, ha tud is emberi módon fogalmazni

- viseljen el és én is őt


Nemigen kapkodnak mégsem értem a nők...

2021. dec. 26. 14:45
 3/9 anonim válasza:

2

Majdnem dettó, csak annyi különbséggel, hogy nekem kevés az elviselés. Vagy szeretjük egymást, vagy nem. Az elviselés olyan negatív, miintha csak megtűrnénk egymást, mert muszáj vagy valami. De amúgy igen, nekem sincsenek nagy igényeim, bár lehet már ez is túl magas.

1

És neked is igazad van, a lányok várnak el túl sokat tőlünk. 20f

2021. dec. 26. 16:08
 4/9 anonim válasza:

#2 szőrtelen törpe vagy?

Kérdező, a normális férfiaké nem. Csak őket iszonyú nehéz megtalálni.

2021. dec. 26. 16:10
 5/9 anonim válasza:

#4 Szakállam nincs, de az szerintem előny, ha a nőnek sem... 175 centi pedig törpe?

(#2 voltam)

2021. dec. 26. 16:15
 6/9 anonim válasza:
Ha az magas elvárás, hogy meglegyen a kölcsönös vonzalom és tudjuk szeretni egymást, akkor nekem hatalmas elvárásaim vannak.
2021. dec. 26. 17:04
 7/9 anonim válasza:
Ne játszátok már az agyatok :D Itt azt mondja ne legyen nálam szőrösebb, valóságban meg csubakkázik ha 2 napja nem epilált. Kérdezőnek válaszolva, az a baj hogy díszmajom korszakban élünk, ahol nem az számít mi helyes, hanem hogy mi a menő, és ha a haver menőbb mert a barátnőjét 4 másikkal csalja, akkor a másik rákontrázik és bevállal hatot. 19f
2021. dec. 26. 19:08
 8/9 anonim válasza:

Igen, így van.

És köszönhető mindez a csodasocialmediáknak.

Mert ma egy 12-14 évesnek az első felnőttségfelé lépése a FB vagy az Insta és amit ott lát, az neki a minta, a példakép, azt majmolja. Aztán nézi az ÉNappalBPt az pedig a reality élet (lelkiszínvonal).

2021. dec. 27. 11:55
 9/9 anonim válasza:

1-es

Szerintem mindkét nemnél van olyan, akinek magasak az elvárásai, nem lehet általánosítani!

2021. dec. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!