Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » A felnőttek miért barátkoznak...

A felnőttek miért barátkoznak nehezebben?

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 14:18
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Nem tudom, ki hogy van vele, én pl. azért, mert dolgozom, nem érek rá mindenféle kattos embert pátyolgatni. Már bocsánat. Kinek nem inge...

Elég rossz tapasztalataim vannak az emberekkel, főleg az internetről. Tudnék mesélni, ha érdekel, leírom privátban. A lényeg annyi, hogy nem akarok újra ugyanarra a gereblyére lépni.

Természetesen vágyom barátokra, mint minden normális ember. Vannak barátaim, csak kevesen, ők is dolgoznak és szét vagyunk szóródva a világban. Sajna.

2023. jún. 7. 08:37
 12/21 anonim válasza:

11.

Gondolod írj kíváncsi vagyok.

2023. jún. 7. 08:46
 13/21 anonim válasza:
12. Férfiként írom és nem keresek itt kapcsolatot "barátkozás" címen. Így is érdekel? (ne vedd magadra, csak az oldal formátuma miatt mondom)
2023. jún. 7. 08:50
 14/21 anonim válasza:
Meghallgatlak. Szintén férfi vagyok és hasonlóan gondolkodok, de kíváncsi lettem.
2023. jún. 7. 08:53
 15/21 A kérdező kommentje:
11: Engem is érdekelnének a tapasztalataid, ha nem gond. :o)
2023. jún. 7. 12:53
 16/21 anonim válasza:
Lehet nincs idejük vagy besokalltak az emberektől.
2023. jún. 7. 14:21
 17/21 anonim válasza:
Hát nemtudom nekem fontosabb, hogy a családommal legyek, mint hogy órákat utazgassak bárkiért is. Bár feltételezem nincs családotok. Nekem feleségem és egy kislányom van, a szabadidőm az övék, és ha belefér, akkor a barátaimé. Na meg ott a munka, amit nem is említek. Nem nagyon van kapacitás.
2023. jún. 8. 11:19
 18/21 A kérdező kommentje:
Igen, főleg az egyedülállóakat érinti ez. A családosoknál érthető, hogy velük vannak inkább. Mondjuk ez felveti azt is, hogy érdemes-e olyannal barátkozni, akinek felesége, családja van, hiszen sok gondot okozhat ez pl. nem ér rá, nem mehet el több napra, az asszony nem engedi el stb..
2023. jún. 8. 11:50
 19/21 anonim válasza:
Nem arról van szó, hogy az asszony elengedi-e. Ilyenkor a férfinak kell helyretennie magában, hogy a felesége és a gyereke az első, ez alap kéne hogy legyen, szomorú, ha valakinél nem így van.
2023. jún. 8. 14:40
 20/21 A kérdező kommentje:
19: Ez rendben is van, csak figyelembe kell venni, hogy egy családos emberre nem lehet úgy számítani, mint egy egyedülállóra. Munkahelyen is így van, túlóránál vagy sürgős munkánál többnyire az egyedülállóakra bízzák a munkát, mondván "te úgyis ráérsz, nem kell haza sietned senkihez" stb..
2023. jún. 8. 16:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!