Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » A felnőttek miért barátkoznak...

A felnőttek miért barátkoznak nehezebben?

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 14:18
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Érhette őket nem kevés csalódás így lehet, hogy kicsit megingott a bizalmuk.

De ezer oka lehet.

2023. jún. 6. 14:22
 2/21 anonim válasza:
Én azt látom hogy kevesebb idejük van a másikra. Gyerekként általában azokkal alakítunk ki baratságokat akikkel egész nap együtt vagyunk pl iskolában, felnőttként viszont nincsenek ilyen emberek, max munkahelyen de oda meg általában nem barátkozni jár az ember.
2023. jún. 6. 14:31
 3/21 Hellmano válasza:
Mert már mindenkinek meg van a saját baráti köre és bővíteni nem nagyon akarja senki sem.
2023. jún. 6. 14:31
 4/21 anonim válasza:

Nekem nincs egyetlen barátnőm sem, mégsem akarok újakat.

Minden barátnőmben csalódtam. Egyszerűen mindig mindenki lelépett, még arra sem méltatva, hogy legalább megindokolja valamivel. Hát köszi, kellenek a fenének az ilyen hülye 3,14-csák. A legjobb barátom a férjem, és ez így teljesen tökéletes. Amúgy is felnőttként már minek kellenek a barátok? Inni, kibeszélni a szexuális életedet, vagy hogy milyen ruhát vettél, mint a tinik?

2023. jún. 6. 15:01
 5/21 A kérdező kommentje:

4: Nem tudom, ezért kérdezem.


Amúgy igen, ez is baj, hogy idővel elkopnak a barátok, családja lesz, máshova költözik, ott más emberek veszik körül, nem lesz ideje rád stb.. Na, ezért kellenének új barátok felnőttként is szerintem. Mondjuk ez főként az egyedülállóakat érinti, a többieknek elveszi az időt a "cálád".

2023. jún. 6. 15:21
 6/21 anonim válasza:
Az embernek arra van ideje amire akarja. Lehet, sőt kell is a gyerekkel is menni erre-arra, ha mindkét félnek van gyereke talán össze is barátkoznak, meg akár te is össze tudsz a gyerekkel (én például jobb barátságot ápolok egy barátom gyerekével mint vele, bár már 13 éves a gyerek, nem kicsi). Szóval meg lehetne azt oldani ha lenne rá igény, egyszerűen nincs igény rá, ennyi a dolog nyitja.
2023. jún. 6. 15:31
 7/21 anonim válasza:
A saját gyerekkori tapasztalataimat tudom leírni, hogy a gyerekek bárkivel barátkoznak akivel jól érzik magukat. Felnőttként már "válogatósabbak" vagyunk kik a barátaink, ne térjen el drasztikusan az érdeklődési körünk, míg gyerekként ezekkel nem foglalkozunk, csak az számít két gyerek jól eljátszik-e egymással, felszabadultabbak, nyitottabbak a gyerekek és ítéletektől mentesek
2023. jún. 6. 15:55
 8/21 anonim válasza:
34 vagyok, de én könnyen barátkoznék, ha lenne kivel, de tény, hogy nem akárkivel, ne legyen pl az ország túlsó feléről, mert az csak netes "barátság", ami nem igazán igazi.
2023. jún. 6. 17:14
 9/21 anonim válasza:
#8 Országbérletről hallottál már? Nekem is van és 5 órát utazok vele a legjobb barátomhoz. Megéri!
2023. jún. 6. 17:21
 10/21 anonim válasza:
Lehet nem igénylik a társaságot
2023. jún. 6. 22:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!