Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért írják ki kérdésben vagy...

Miért írják ki kérdésben vagy válaszban, hogy "írj, írjatok" stb.?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem, ha akar valamit, akkor írjon ő a másikra, és ne csak várjon, nem?
2023. jún. 7. 11:30
 1/8 anonim válasza:
Kényelmesebb ha neki írnak, míg ő vagy válaszol vagy figyelmen kívül hagyja.
2023. jún. 7. 11:38
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég egoistának tűnik. :D
2023. jún. 7. 11:43
 3/8 anonim válasza:
A kérdező pl azért, mert ő megfogalmazta, hogy milyen embereket keres, és mint egy bemutatkozó poszt esetében erre lehet jelentkezni. A válaszolók esetében nem tudhatja, hogy csak válaszol, vagy nyitott a beszélgetésre is. Így ezzel a kéréssel kiszűri azokat, akik nem értenék, hogy minek írt rájuk.
2023. jún. 7. 11:44
 4/8 anonim válasza:

Kérdésben logikus, mert úgyis a válaszolónak kell kezdeményezni (vagy úgy, hogy válaszol, vagy úgy, hogy egyből privátot ír)

Válaszoknál meg az az értelme, hogy majd a kérdező eldönti, hogy aktuális-e még, lehet már sokan írtak neki, vagy random meggoldolta magát

2023. jún. 7. 11:47
 5/8 anonim válasza:
Ezt lányok szokták, ők nem kezdeményeznek
2023. jún. 7. 12:38
 6/8 anonim válasza:
Én láttam már férfi és női felhasználónál is egyaránt. Értelmét én sem látom. A válaszoló oda rakja, hogy írj. Amire a kérdező kommentben vissza, hogy írj te. Így messzire lehet jutni...
2023. jún. 7. 13:26
 7/8 anonim válasza:
Általában azért nem szeretnek ráírni a válaszolókra mert ha félnek hogy beszéltek már korábban. kényelmesebb ha rájuk írnak először mert látják a felhasználónevet és ha ismerős akkor nem válaszolnak
2023. jún. 7. 13:29
 8/8 anonim válasza:
Annyira kis mag ismerkedik itt, hogy csodálkozok ha vannak még olyanok akik nem beszéltek egymással.
2023. jún. 7. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!