Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miskolci 24 éves lány vagyok,...

Miskolci 24 éves lány vagyok, és barátnőket keresek :) Kinek lenne kedve ismerkedni?🥰

Figyelt kérdés

Jelenleg 1-2 barátom van de szeretném bővíteni a baráti köröm.

Anno gimiben rengeteg haverom volt csak hát le kopott mindenki nagy részt gyerek, család, volt aki külföldre ment stb okok miatt eltávolodtunk ritkán beszélünk.

És most megint itt a nyár én meg úgy hianyolom azokat a csajos estéken a fő utcán 😭 vagy csak random shopi meg ilyesmi...🤧

Van párom jó néhány éve, nagyon szeretem jól meg vagyunk, meg azzal az 1-2 haverral járunk is le a városba de az valahogy nem olyan és baráti oldalról kicsit egyedül érzem magam.

Igaz az is bosszant hogy van rajtam egy aféle nyomás hogy nagyon nagyon gyorsan telik az idő és néhány év és 30 leszek miközben nem rég még csak tizenéves múltam 😅hihi... Na meg ugye a társadalmi nyomás hogy mikor lesz baba...

Néha kicsit olyan mintha kapuzárási pánikom lenne igazából nem tudok rá jobb szót és ugye ilyenkor nagyon jól jönne egy csajos este :)



2023. jún. 12. 07:06
 1/4 anonim válasza:
Van kedved jönni edda táborba?
2023. jún. 12. 08:45
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én szívesen barátkozok, ha nem zavar, hogy 21 éves egri lány vagyok😅 ha gondolod írj nyugodtan:)
2023. jún. 12. 08:56
 3/4 anonim válasza:

Szia kedves kérdező.

Nos azt a bizonyos társadalmi nyomást = baba, azonnal felejtsd el. Élj úgy, ahogy neked jólesik. Soha ne a környezeted "elvárásait" akard kielégíteni. Magadat elégítsd ki így is és "úgy" is.

Aki meg veled van mindenestől, akkor azzal együtt mentek tovább és ennyi.

2023. jún. 12. 15:06
 4/4 anonim válasza:
Ha nem zavar, hogy 21 éves vagyok akkor írj nyugodtan 😅
2023. jún. 14. 06:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!