Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Campus Fesztivál 2023, valaki(k)?

Campus Fesztivál 2023, valaki(k)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

18 éves lány vagyok, életem első fesztiváljára készülök. Már megvettem a bérletet, viszont úgy alakult a baráti társaságomban, hogy nem fognak tudni jönni egész hétre :(, ezért gondoltam arra, hogy hátha vannak itt olyan emberkék, akik korban közelállnak hozzám, jönnek a Campusra és nem bánnák, ha plusz egy személy (én) csatlakozna hozzá/csapatukhoz!

Eskü, jófej vagyok, bővebben meg privátban megismerhettek, ha szeretnétek :'D



2023. jún. 17. 22:36
 1/7 anonim válasza:
Megyünk haverommal, bár eggyel idősebb korosztály vagyunk. Ott tali 😁
2023. jún. 17. 23:53
 2/7 anonim válasza:
Hu, de bátrak vagytok.... eleve itt tele van alkesszel,és bolonddal... sok lány tűnik el, és ezek után egy névtelen arctalan oldalon keresel idegen társaságot 0.o
2023. jún. 18. 00:26
 3/7 anonim válasza:
Idegenek bedrogoznak es megeroszakolnak, ezt akarod?
2023. jún. 18. 05:50
 4/7 anonim válasza:
Tisztelt kérdező. Az itteni válaszolók nagyon negatívak. Persze oda kell figyelni,fontos a biztonság, de a fesztivalozok többsége nem akar megerőszakolni. Érezd jól magad!
2023. jún. 19. 06:13
 5/7 anonim válasza:
Mi is annyi idosek vagyunk, mint te. Ha gondolod irj
2023. júl. 16. 14:51
 6/7 anonim válasza:
na találtál kampusz pajtást?
2023. júl. 20. 20:53
 7/7 anonim válasza:
milyen volt a kampusz?
2023. aug. 12. 03:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!