Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkozni szeretnék hozzám...

Barátkozni szeretnék hozzám hasonló érdeklődésű és világnézetű emberekkel,mert a középiskolában nem igazán találok igaz barátokat.(18/l) Valaki érez még így?

Figyelt kérdés

Azért írom ki a kérdést,hogy IGAZ barátokat találjak,amennyiben ez itt lehetséges.

A középiskolában nem igazán találom a társaságom,vannak "haverjaim" ,de egy igazán mély barátság hiányzik az életemből:-(


Amennyiben te is így érzel és nem lépsz le 2 nap után írj bátran!

Mindegy,hogy fiú vagy lány vagy,csak nagyjából egy korosztály legyünk.



Magamról egy pár sor:

18 éves lány vagyok Lakitelekről, inkább introvertált,de társaságban is szeretek lenni(mondjuk ez a társaságtól függ,van ahol kicsit nehezebben oldódok)

Szeretek a természetben lenni, kirándulni,adrenalin felszabadító tevékenységeket végezni😃,sportolni,jógázni,

társasozni,fotózni, olvasni,filmeket/sorozatokat (főleg dokomentum,kaland romantikus) nézni, érdekelnek a filozófia kérdések,a tudományok,a környezettudatosság,az állatok,

az univerzumunk,az ősi kultúrák,természeti népek meg még sok minden, szóval eléggé szerteágazó az érdeklődési köröm.

Nincsenek káros szenvedélyeim,nem vagyok egy nagy buliba járó,de néha azért jól tud esni az ilyen kikapcsolódás is.

Segítőkész vagyok, jó a humorom,jó társaság,hallgatóság is tudok lenni,nagyon tudok szeretni,de sajnos sok ember esetében nehezen tudom elmélyíteni a barátságot,mert sokszor úgy érzem,hogy nem értenek meg a kortársaim:-(


Ez azért lehet mert általában érettebben gondolkodok náluk,de néha szeretek gyerekesen viselkedni(eskü nem vagyok skizofrén😁),valamint engem nem igazán érdekelnek ezek a felszínes dolgok amik a kortársaim nagy részét.


Szóval ha ezek alapján szeretnél velem barátkozni,beszélgetni,akkor írj nyugodtan!



2022. okt. 19. 21:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
Messze is laksz, túl fiatal is vagy, de az utóbbi idők legnormálisabb bemutatkozószövege, sok sikert:)
2022. okt. 19. 22:09
 2/11 anonim válasza:
@1 Nekem kicsit őrültnek tűnik a bemutatkozó alapján. Saját magáról állítja, hogy jó a humora + hogy érettebben gondolkodik a kortársainál. Az ilyesfajta gondolkodás pont nem az érettségről árulkodik, de még fiatal :D
2022. okt. 19. 22:21
 3/11 anonim válasza:
Minden 14-18 éves lány IS azt mondja, hogy érettebb a többi kortársainál:D
2022. okt. 19. 22:23
 4/11 anonim válasza:
De mondjuk lehet pont ez a “jó humora”, amit említett xd
2022. okt. 19. 22:26
 5/11 anonim válasza:
Nekem szimpatikusnak tűnsz, ha gondolod írj rám aztán meglátjuk mire jutunk :)
2022. okt. 19. 22:46
 6/11 A kérdező kommentje:

Az 1.válaszolónak köszönöm!:)


A többieknek:

Nem csak én állítom,hogy érettebben gondolkodok, és hogy jó a humorom,hanem a családom, és szinte mindenki aki ismer.

Mivel én is így érzem, valószínűleg igaz, bár minden relatív.

Azt egyébként elfelejtettem írni,hogy Kecskeméten tanulok.

2022. okt. 19. 22:51
 7/11 anonim válasza:

Elárulom kedves 3-as, hogy mindenki ilyen. Ez a Lake Wobegon-effektus, amely szerint átlagosak vagyunk abban, hogy az átlagnál jobbnak gondoljuk magunkat.


Egyébként valóban jó a bemutatkozás, sok sikert!

2022. okt. 19. 23:25
 8/11 anonim válasza:
Nagyon szimpatikus vagy, bár nem egyezünk teljesen, de ez szerintem nem baj. Ha gondolod barátkozhatunk, de tényleg ne ragadjunk le felszínes dolgoknál, amik a barátságban abszolút jelentéktelenek, mégis sok ember ezek alapján válogat. Bocsi hogy rögtön ezzel indítok, de azt tapasztalom, hogy a világ legjelentéktelenebb dolga dönt romba jó barátságokat.
2022. okt. 20. 08:34
 9/11 anonim válasza:
Hát.. idősebb vagyok már, pedig a leírtak alapján jó barát lehetsz. :)
2022. okt. 20. 19:16
 10/11 anonim válasza:
Szia! A 30 éves még belefér? Ha igen, írj, én szívesen barátkoznék. 30/N
2022. okt. 21. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!