Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozna velem?...

Valaki barátkozna velem? depressziós vagyok, egy hónapja nem mozdultam ki a lakásból, egész nap játszok, nincsenek barátaim, céljaim

Figyelt kérdés
20/f
2023. jún. 18. 00:42
1 2 3 4
 11/39 Gymnospermatophyta válasza:

Nincs semmi gond a játékokkal és nem esznek agyakat. Ha valaki túlzásba viszi, az nem jó. De bármit túlzásba lehet vinni és az se lesz jó. Itt az embernél van a hiba, nem a játékban.


Élő paradoxon a kérdező. Én is ismerek ilyet:D A kérdésben ott van, hogy mik a problémái. Tud róluk, de mégsem szeretne rajta változtatni, helyette marad a kesergés és a saját kis buborékja, amin nem képes változtatni, de nem is akar, mert az kényelmes meg neki így a jó, de közben meg mégsem jó... eh.

2023. jún. 18. 04:32
 12/39 anonim válasza:
Nekem is ez van, de en 35 vagyok beleuntam a rabszolgamunkába, vissza se akarok menni dogozni, utálok emberek kozott lenni meg munkahelyen
2023. jún. 18. 05:47
 13/39 szatam9a válasza:

Ha nem mész kia napra vagy 30percet sétálni naponta ne csodálkozz,hogy depis vagy. Napfény és mozgás nélkül a testedben nem mennek végbe a megfelelő kémia reakciók amik az egészséges hormonhàztartàshoz kellenek.

Esetleg futni is mehetsz. És nem az a lényeg,hogy mit szeretsz csinálni mert nem mindig az a jó amit szeretsz :)

2023. jún. 18. 06:04
 14/39 anonim válasza:
Egy hónapja? Én 16 éve élek a sötét falak közt, mégsem rinyálok barátok, nők után, mert nem akarom senkire ráhúzni a pocsék hangulatomat, hiszen megvan mindenkinek a saját problémája.
2023. jún. 18. 06:37
 15/39 anonim válasza:

Ez nálam is úgy van kb, mint a 05:47 válaszolónál, csak a többiekhez képest kimozdulok, megyek kirándulni (vagy egyéb program, pl rock koncert), az nagyon is jó, feltölt!

Aki meg kesereg, hogy a négy fal között van, de akkor sem mozdul ki, azzal nem lehet mit tenni.

2023. jún. 18. 06:40
 16/39 anonim válasza:
En azert nem megyek ki mert nem tudok kint mit csinalni inkabb xboxozok egesz nap
2023. jún. 18. 06:41
 17/39 anonim válasza:

Ha valaki nem mozdul ki egy hónapig, akkor valaki más eltartja.

Az étel és a ruhák költségeket jelentenek.

Az önálló élet megkezdése javíthatja a helyzetet

2023. jún. 18. 06:45
 18/39 anonim válasza:

Bár budapesti vagyok,rengeteget gyaloglok,mozgok,kirándulok.És mivel egy ideje nincs kivel, így egyedul:)

De nem bírnám ki,ha nem mozoghatnék,nem mehetnék.Egyrészt a levegő és a mozgás fontos,másrészt fitten tart,harmadszor pedig nagyon jól tudok közben gondolkodni mindenről.

A napi 4-5 kilométerem megvan ,bármilyen idő is van:)Ha otthon vagyok,akkor pedig olvasok,modellezem, elfoglalom magam.

Nem mondom,némi baráti beszélgetés jól jönne,de ez van most.


F

2023. jún. 18. 07:15
 19/39 anonim válasza:
Vedd rá magad, hogy napi fél óra séta legalább.
2023. jún. 18. 07:55
 20/39 A kérdező kommentje:

"Ha nem mész kia napra vagy 30percet sétálni naponta ne csodálkozz,hogy depis vagy. "


utálom a napfényt!! egy percig se akarom hogy érje a bőröm, undorító

2023. jún. 18. 11:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!