Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkozna valaki egy depressz...

Barátkozna valaki egy depressziós emberrel?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 21:16
 1/10 anonim válasza:
Kor? Nem? Nekem írhatsz amúgy. Nem vagyok szakember, de beszélgethetünk.
2020. dec. 12. 21:26
 2/10 anonim válasza:
Nem, mert csak lehúznál a saját mocskodba.
2020. dec. 12. 22:05
 3/10 anonim válasza:
Én is leveéezek veled, ha gondolod.
2020. dec. 12. 23:33
 4/10 anonim válasza:
A 2-es válaszát osztom. Pont most másztam ki egy olyan kapcsolatból, amiben a lány depressziós volt. Folytonos megerősítés kellett neki, amivel nem is lett volna akkora baj, csak az volt a gond, hogy mindez falra hányt borsó volt. Egy szakemberrel jobban járnál, nem rosszból mondom.
2020. dec. 12. 23:50
 5/10 anonim válasza:
Ha lány vagy.
2020. dec. 13. 12:21
 6/10 anonim válasza:
#5: Hidd el, nem akarod. Egy depressziós csajjal nagyon nehéz. Igaz, ezt én sem láttam be addig, amíg párkapcsolatba nem kerültem eggyel, mindenkit leoltottam a p***ába, amikor próbáltak lebeszélni róla. De évekkel később (meg ugye a kapcsolat végével) rájöttem, hogy 100%-ban igazuk volt.
2020. dec. 13. 12:25
 7/10 anonim válasza:

6.


Én vagyok a 2. válaszoló. Ha lenne kedved mesélni erről a sztoriról bővebben, akkor engem érdekelne.


Én is megutottem a bokámat a legutolsó kapcsolatomban, igaz nem depressziós volt a csaj, hanem rejtett nárcisztikus, persze nevén nevezni már csak a kapcsolat elmúltával, sok-sok olvasással tudtam. Ez a csaj elmebeteg volt, teljesen tönkrementem tőle. Ennek már 7-8 hónapja, és jobban vagyok, jól vagyok, de azóta is naponta eszembe jut.

Kis visszahúzódónak mutatta magát és ki is fejezte a kapcsolat elején, hogy őt sokan bántották és megalázták, úgyhogy időre és türelemre van szüksége tőlem...

Ma már tudom, hogy ez egy hatalmas intő jel volt, amire akkor ráharaptam.


Nem hogy nem érte meg foglalkozni ezzel a csajjal, de kishíján tönkretett engem, úgyhogy már nem játszunk megmentősdit, amíg depressziós valaki addig alkalmatlan egy párkapcsolatra.

2020. dec. 13. 12:32
 8/10 anonim válasza:
#7: Persze, mesélek, mindjárt írok egy privátot!
2020. dec. 13. 12:35
 9/10 anonim válasza:
Feltételezem mostanra rengeteg privátot kaptál és nincs szükséged még rám is. De ha még sem lenne kivel beszélned akkor nyugodtam írj majd nekem is.
2020. dec. 13. 19:17
 10/10 anonim válasza:
Nem, elég az itthoni toxikus környezetet elviselni...
2022. jan. 8. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!