Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan ember, aki szereti a hajókat és érdeklődik a hajózás iránt? Szívesen barátkoznék ilyen emberekkel.

Figyelt kérdés

2023. jún. 18. 12:24
 1/6 anonim válasza:
Te vagy az, Onassis?
2023. jún. 18. 12:37
 2/6 anonim válasza:
Tavaly karibi körúton voltunk családdal ilyen óceánjárón, nagyon ott vannak! Idén Norvégiába, a fjordokhoz megyünk ilyennel. Már várom.
2023. jún. 18. 17:35
 3/6 anonim válasza:
értesz hozzájuk?
2023. jún. 19. 00:26
 4/6 anonim válasza:

Igen,pont nezegettem ilyen 1 milliard huf feletti jachtokat.


De igazabol egy motorcsonak is megteszi.

2023. jún. 19. 11:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Vannak olyan hajós oldalak a neten, ahol lehet találni 10-15 millió forint közötti hajókat is. Ezek kisebb yacht-ok, hát nyilván nem luxus yacht-ok, de ezek is szép, megkímélt állapotban lévő hajók. Én azt tervezem, hogy levizsgázok majd ilyen kisebb hajókra szerzek engedélyt, aztán majd venni szeretnék olyan 10-12 milliós yacht-ot magamnak, amiben van ágy, gáztűzhely, mosdó, meg nagyon szép hajók ezek kívül és belül egyaránt. Amúgy motorcsónakok sem feltétlenül olcsók, vannak motorcsónakok, amiknek több 10 millió ft az áruk.
2023. jún. 19. 11:48
 6/6 anonim válasza:

lol kérdező eltávozott. ha visszatérnél tudsz linket ilyen hajókhoz, hogy lássa az ember kb milyen?

nekem most ajánlottak fel egy folyamit amúgy épp megvételére :D

2023. jún. 19. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!