Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen anyagot ajánlanátok...

Milyen anyagot ajánlanátok gumicsónak ragasztásához?

Figyelt kérdés

Gumicsónakra szeretnék ragasztani (nem tudom mi a rendes neve) olyan füleket, amihez motortartó bakot lehet rögzíteni.



Nem találtam youtube-on semmi igazán jó tutorialt, vagy olyan anyagot ami itthon is könnyen beszerezhető.


Milyen ragasztót ajánlanátok?


A csónak egy intex cucc, csak annyit ír, hogy "vinyl"



ilyenre gondolok:

(meg jó lenne valami rendesebb helyről)


[link]



2023. jún. 12. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Régi Csehszlovák felfújható gumicsónakot mi Pattex Palmatex-szel ragasztottunk és jó lett. Valószinüleg a mai gumicsónakhoz is beválik ez a ragasztó, de érdeklődhetsz a gyártónál, ill. csinálhatsz ragasztási próbát.
2023. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha Intex akkor műanyag nem gumi.Gumicsónakot régen bicikli ragasztóval és folttal ragasztottuk.Ehhezz nem tudom mi a jó.
2023. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 krwkco ***** válasza:

A motortartót nagyon erősen kell rögzíteni. Nagy folttal, ami szétteríti az erőt és nagyon jó ragasztóval. Egy olyan ragasztó és folt, amivel lyukat lehet megszüntetni, nem mindig elég.

Gondolj erre is. :-)

2023. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!