Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan csajok,...

Vannak itt olyan csajok, akiknek filozófiai illetve pszichológiai témákról lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
Női szemszögből érdekelne pár ilyen téma.
2023. jún. 21. 07:25
 1/7 anonim válasza:
Na ez érdekes. Milyen témák? Nekem írhatsz.
2023. jún. 21. 07:52
 2/7 anonim válasza:
Milyen filozófiai/pszichológiai elképzelésre alapozod, hogy létezik olyan, hogy "női szemszög"?
2023. jún. 21. 08:53
 3/7 A kérdező kommentje:

Arra alapozom, hogy a férfi, és a nő gondolkodás különbözik bizonyos pontokon. Így számos témában eltérés lehet.

De ha te nem hiszel ebben, akkor ez nem a te topikod.

2023. jún. 21. 08:56
 4/7 anonim válasza:

Ja, tehát ha egy nő úgy gondolja, a "női nézőpont" egy mítosz, akkor az már nem olyan jó neked?


A több évnyi filozófiai tanulmányaim során azt az egyet megtanultam, hogy filozófiát művelni nem lehet nyitottság nélkül.

2023. jún. 21. 09:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok mindenre, de azt gondolom, hogy a férfiak és a nők általában különböznek, ezért ugyanazt a témát körbe lehet járni más szemszögből is.
2023. jún. 21. 09:02
 6/7 anonim válasza:
Személyenként különbözhetnek nézőpontok, nemenként aligha. Szóval szar csajozós próbálkozás!
2023. jún. 21. 10:17
 7/7 A kérdező kommentje:

#6


Ez nem igaz, egyértelműen vannak különbségek a férfi és a női agy között a dolgok megítélését illetően.

De neked is rossz életed lehet, ha már oda eljutottál, hogy itt kötekszel anonim módon.

Ettől jobb lesz? Nem hinném, de te tudod..

2023. jún. 21. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!