Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Csak úgy beszélgetnék......

Csak úgy beszélgetnék... értelmes ember/ek/kel, leginkább az emberi lélek- és érzések, pszichológia foglalkoztatnak. Konzervativnak mondanam magam...48N. CSAK beszélgetés ami érdekel?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 19:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mondanám, hogy erre valók a pszichológusok, de ugye azt említetted, hogy értelmes embert keresel, úgyhogy talán mégsem ez a jó megoldás.
2021. máj. 10. 19:42
 2/11 anonim válasza:

#1


Miért ne lennének értelmesek?



Én 16f vagyok és engem is érdekel a téma valamint koromhoz képest értelmesebbnek tartom magam. Ha gondolod írj ^^

2021. máj. 10. 20:04
 3/11 anonim válasza:

Tesi tanár nem jöhet számításba?

26F

2021. máj. 10. 20:05
 4/11 anonim válasza:

Értelmes ember szájából még sosem hallottam olyat, hogy “a koromhoz képest értelmesnek tartom magam”

Ezt csak nagyon buta vagy nagyon rossz önképpel rendelkező nárcisztikus embereke mondják, akik jellemzően kevésbé értelmesek, mint kortársaik

2021. máj. 10. 20:17
 5/11 anonim válasza:

4

Azt mondta, hogy "koromhoz képest értelmesebbnek tartom magam" (rosszul idézted). Nyilván nem jól fejezte ki magát és azt akarta mondani, hogy a korosztályánál értelmesebb (felnőttesebb, érettebb).

2021. máj. 10. 20:30
 6/11 anonim válasza:

Ha 16 évesen meg azt mondja magáról, hogy értelmes fiatalember, akkor meg beképzelt lenne... Ha nagyon akarunk mindenbe bele lehet kötni.

Én simán vállalom, hogy fura vagyok, esetenként nem teljesen százas, de szivesen beszélgetek bárkivel, bármiről :)

2021. máj. 10. 20:33
 7/11 anonim válasza:

#4


Azért mondom mert már mások is mondták nekem.


Amúgy meg a TikTok függő, zenére tátogó, 0 EQ-us embereknél hagy mondhassam már magamra hogy értelmesebb vagyok.


Bár ha jobban ki akarom magam fejezni akkor a nagyjánál értelmesebbnek tartom magam. Mert hát nálam is van okosabb, jobb stb...

És egyáltalán nem szokásom ezzel kérkedni. Igazából nagyon is kritikus vagyok magammal. Csak akkor szoktam ezt mondani ha idősebb személlyel akarok beszélni mert pontosan tudom hogy milyen a korosztályom és én sem beszélhetnék velük ennyi idősen🙃



De ennyi erővel aki azt mondja hogy okos az hülye. Sőt! Csak rosszat mondhassunk magunkról :)

Máskülönben pont fordítva igaz

2021. máj. 10. 20:38
 8/11 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek az ilyen témákról, az emberi lélekről, ha nem gond, hogy fiatal vagyok. Ha gondolod írj, vagy bárki, aki gondolja.
2021. máj. 10. 21:06
 9/11 anonim válasza:
Kérdező, miben nyilvánul meg a konzervativizmusod?
2021. máj. 10. 22:12
 10/11 anonim válasza:

#7 amit leírtál nagyon erős tudatlanság (4-es vagyok amúgy)

Hallotál már arról a mondásról, hogy minél többet tudsz, annál kevesebbnek hiszed a tudásod?

Na ez teljes mértékben igaz ràd.

(Javítsatok ki, megint nem pontosan idéztem de a lényeg azért csak átjön.


És azt is elhiszem, hogy értelmesebb vagy a tiktokon táncoló, lányoknál, fiúknál. De ők ténylegesen a legbutábbak, attól, hogy az alsó 10%-nál értelmesebb vagy, az nem jelenti azt, hogy az átlagnál is.

2021. máj. 11. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!